новости

Верх цинізму чи почуття безкарності?

07.04.2020 11:23

Незрозумілі вчинки міської ради щодо конкурсу з вивезення ТБО під час карантину

З раннього дитинства кожну людину привчають робити лише гідні вчинки та гарні справи. Порядна людина дотримується цих правил впродовж усього свого життя, незважаючи ні на суспільний стан, ні на власні амбіції.

Мабуть, не цими чеснотами керувались місцеві депутати 31 березня, коли без жодних зауважень та обговорень внесли зміни в рішення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг із поводження з відходами. Зміни не стосуються жодним чином кваліфікаційних вимог до конкурсантів, а лише розв’язують руки недобросовісній конкуренції.

Суть їх полягає в тому, що під час карантину, режиму надзвичайної ситуації конкурсна комісія може проводити свої засідання в режимі відеоконференції шляхом персонального голосування.

Виникає питання, навіщо й кому вигідний у цей складний для країни час такий «конкурс на дивані».

Відповідь очевидна. На сьогодні основними конкуруючими фірмами з поводження з відходами в м. Суми є дві компанії - ТОВ «Сервісресурс», за інтересами якої стоїть депутат міської ради В.Жиленко, та ТОВ «А-Муссон», яке належить київському бізнесмену А.Маковському.

Згідно умов конкурсу, кожен із учасників повинен продемонструвати фактичну наявність у нього заявленої в пропозиції матеріально-технічної бази, що є одним із основних критеріїв оцінювання, тобто справжню, а не умовну «нову» чи справну техніку, обладнання, а не договори та обіцянки по типу «ми, як тільки виграємо, одразу все купимо».

А так як проведення конкурсу відбудеться в режимі відеоконференції й демонструвати нічого не потрібно, то легко можна припустити, на чию користь за «досягненнями на папері», а не в реальному житті, можуть надати перевагу «друзі-колеги» або депутати.

І взагалі, чи є зараз настільки актуальним питання, хто під час дії карантину буде вивозити сміття, та настільки пріоритетним для місцевої влади, що замість перенесення його потрібно вирішувати негайно? Навпаки, складається враження, що хтось із чиновників боїться згаяти таку нагоду та намагається на цьому заробити...

Найприкріше те, що замість «фейкової турботи» - кіло крупи раз на рік перед святом або виборами та гучних заяв про це у засобах масової інформації - депутати й надалі не можуть зрозуміти, що зробити вибірково щасливою одну людину на мить - не є вирішенням питань для всіх інших людей, які їм вірили та голосували за них.

Сподіваємось, що здоровий глузд візьме гору над матеріальним благом. ІП

Микола Штеба


п»ї
Анонс
о чем говорят?
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары