новости

Губернатор Грищенко почав перезавантаження будівельної галузі Сумщини. Забудовники вражені конструктивним підходом

03.05.2020 09:07

У компанії «Сумбуд» учора був особливий день - за багаторічну історію існування організації (а це вже більше 75 років) до них завітав чиновник такого високого рангу, як голова Сумської ОДА, щоб просто вирішити наболілі питання. Без свити, без телекамер, без якихось умов - просто прийшов до них, щоб просто допомогти, бо щиро зацікавлений у розвитку будівельної галузі Сумщини. Ось що розповів про візит голови Сумської облдержадміністрації Романа Сергійовича Грищенка голова правління АТ «Сумбуд» О.Б.Бритов:

«Коли мені вчора зателефонували з приймальні голови Сумської облдержадміністрації Романа Сергійовича Грищенка і попросили про зустріч на завтра з очільником області, я був не те що вражений, - такого в моїй багаторічній практиці ще не було. Причому мета зустрічі - допомога в роботі нашому підприємству, місце - не в ОДА, а прямо в нас!

Адже ні для кого не секрет, що за останні два роки будівельна галузь Сумщини значно знизила свої показники, особливо це стосується будівництва нового житла, показник якого в області один із найгірших по країні.

Ми вже зустрічалися раніше з губернатором, але то була радше ознайомча зустріч із місцевими підприємцями, ніж вирішення якихось конкретних питань. Дійсно, думав, що на цьому все і завершиться і ми знову залишимося на самоті зі своїми проблемами.

Однак, очевидно, так не думав голова ОДА, тому сьогодні він без ніякої свити й телекамер (хоча ми пропонували запросити ЗМІ, адже візити таких високопосадовців у нас бувають нечасто, а тим паче не з якоїсь урочистої дати чи державного свята, а просто, щоб ознайомитися з проблемами найбільшої будівельної компанії Сумщини і спробувати їх максимально вирішити) завітав до нас.

У нас сьогодні був неробочий день, тому зустрічав губернатора лише я та наш сторож, який був на вахті. Роман Сергійович привітався з нами обома, і далі, після невеличкої екскурсії, під час якої я розповів про історію «Сумбуду», ми перейшли до обговорення наболілих питань. Просто, конструктивно, без зайвих слів.

Мета голови облдержадміністрації - реальний розвиток будівельної галузі нашого міста. Тому без ніяких відволікань, у діловому темпі обговорили цілий спектр питань, вирішення яких дозволить «Сумбуду» не лише збільшити будівництво нового житла, а й підвищити сплату податків до державного та місцевого бюджетів, запустити будівництво соціальних об’єктів, створити нові робочі місця.

Одним словом, я вражений, що так може бути! Дійсно, не зважаючи на складну ситуацію і у світі, і в Україні, у мене тепер є надія, що місто Суми отримало гідну надію на розвиток, а Сумщина має сьогодні Господаря, який прийшов сюди навести лад, покращити економічну ситуацію не пустими гаслами, а конкретними справами! У добру путь! Будемо робити це разом»!


п»ї


Новости
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Новости
Товары