новости

Роман Грищенко: «Сумщина має стати центром біатлону в Україні!»

15.09.2020 20:15

Сьогодні голова Сумської ОДА Роман Грищенко зустрівся в с. Токарі Сумського району з міжнародними експертами і обговорив питання щодо проектування та будівництва спортивного комплексу для проведення змагань міжнародного рівня

- У нас працюють наші закордонні партнери, які проєктували найяскравіші зимові траси світового рівня, - розповів голова ОДА. - Їх запрошували проєктувати траси з біатлону уряди Китаю, Естонії, Фінляндії. Вони працювали над трасами в Буковелі. Сьогодні вони знаходяться в нас і також допомагають у проєктуванні. Сумщина має всі шанси, і територія це дозволяє, побудувати об’єкт, який не буде поступатись аналогічним у світі.

Експерти International Biathlon Union з проектування біатлонних трас Убальдо Прукер та Мойца Огріс Шимберг оглянули лижо-ролерну трасу в Токарях і надали свої рекомендації щодо розбудови спортивного комплексу.

«У вас є хороші спортсмени, навіть олімпійського рівня. І вам необхідно зробити бази для тренувань спортсменів саме в Україні, щоб не їздити їм в інші країни. У вас для цього є потенціал», – впевнений Убальдо Прукер.

Експерт подякував голові ОДА Роману Грищенку та керівництву ДП «Сумщина спортивна», яке й займається розбудовою комплексу з біатлону в Токарях, за те, що вони думають не лише про сьогодення, а про майбутнє, зокрема - про проведення в області міжнародних змагань.

«На Сумщині розвивається біатлон. Саме звідси відомі олімпійські чемпіонки сестри Семеренки. Уявляю, яких висот ви досягнете, коли матимете сучасну трасу європейського рівня», – наголосив Убальдо Прукер.

За словами Романа Грищенка, увесь комплекс з біатлону зводитимуть у кілька етапів. Спочатку за рік необхідно побудувати трасу, провести всі комунікації, в тому числі й високошвидкісний інтернет, забезпечити трасу штучним снігом. А потім будувати туристичний комплекс навколо.

«Наша амбітна мета, щоб Сумщина стала центром біатлону в Україні, – наголосив голова ОДА. – Маю надію, що вже незабаром Сумщина, як і Буковель, засяє на туристичній мапі України, а сумчани та гості області зможуть вболівати за наших біатлоністів та насолоджуватися таким видовищним видом спорту».


п»ї
Анонс


Реклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары