новости

Роман Грищенко: «Озеленюйте Сумщину, Україну, планету!»

17.10.2020 17:16

Сьогодні голова Сумської ОДА Роман Грищенко взяв участь у Всеукраїнському проєкті «Озеленення України». Разом із народним депутатом Миколою Задорожнім, заступником голови ОДА Сергієм Банніковим, начальником обласного управління лісового та мисливського господарства Віктором Чигринцем очільник ОДА висадив фруктові дерева на території розсадника Великобобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу.

За його словами, мета проєкту «Озеленення України» – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.«Правильно кажуть наші лісівники, що саджання дерев – це хвороба. Захворіти нею можна швидко, а вилікуватись неможливо. Я бажаю кожному захворіти на цю хворобу. Висаджуйте дерева, озеленюйте Сумщину, Україну, планету», – наголосив Роман Грищенко.

Микола Задорожній відзначив, що наразі змінилася технологія висадження дерев. А ось любов дітей до лісу була і залишається, саме тому сьогодні у цій важливій справі допомагають школярі. За словами Віктора Чигринця, сьогодні всі підприємства лісового господарства садять дерева. На Сумщині у цей день висадять 84 тисячі дерев. Для участі в акції долучаються й голови всіх РДА. Завдання ж Всеукраїнського проєкту – висадити 1 000 000 дерев за один день по всій території України.

Також Роман Грищенко оглянув дендропарк Великобобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу. До слова, загальна площа Великобобрицького лісництва складає 4366,9 га, в тому числі покрита лісом – 4131,2 га, що становить – 94,6%. У структурі лісових насаджень переважають твердолистяні породи. Середній вік насаджень – 69 років.


п»ї
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары