новини

Слідчі ДБР знайшли на Сумщині документи про плани росії захопити всю Україну

11.05.2022 15:09

«Слідчі ДБР знайшли важливі документи військових зс рф, які чітко дають розуміння, що росія готувалася захопити всю територію України. Ця інформація буде долучена до матеріалів справи», - заявив директор Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов.

За його словами, працівники ДБР продовжують документувати факти порушень військових рф у Тростянці. Вся отримана інформація надійде в тому числі до міжнародних інстанцій, і жоден зі злочинців не уникне справедливого покарання.

Слідчі ДБР оглянули понад 2 тис. га фактично зруйнованого російськими військовими міста. Правоохоронці встановили місця розташування бойових частин агресора та вогневі позиції, з яких велися обстріли. Вилучені документи та особисті речі російських військових. Слідчі ДБР виявили 322 житлові будинки та цивільні об"єкти Тростянця, які були обстріляні артилерією та мінометами.

У ході слідчих дій встановлені місця, де російські солдати катували цивільних. Зафіксовано щонайменше 34 факти незаконного позбавлення волі та катування цивільних громадян. Правоохоронці здійснили 29 оглядів місць подій, провели ексгумацію тіл 23 загиблих, у тому числі двох дітей. Робота триває.


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!