новини

Тростянчанки отримали ордени

13.05.2022 11:02

В Міжнародний день медичної сестри президент України зустрівся з медичними сестрами, які рятували військовослужбовців під обстрілами, і вручив їм державні нагороди. З гордістю повідомляємо, що державні нагороди - ордени княгині Ольги - отримали й наші героїчні тростянчанки - Алла Чернець, старша медична сестра Тростянецької міської лікарні, та Тетяна Тарасенко - молодша медична сестра терапевтичного відділення!

Пряма мова Володимира Зеленського: «Оксана Баландіна разом з чоловіком поверталися з нічного чергування і потрапили під авіабомбардування. Прикривши собою коханого, втратила обидві ноги.

Тетяна Тарасенко продовжувала працювати, поки будівлю лікарні не зруйнували російські окупанти. Разом з головною медсестрою організовували евакуацію поранених та хворих.

Наталія Абашник забезпечувала роботу медичних працівників в жорстких умовах бомбардування Харкова.

Ірина Вернигора забезпечувала роботу в умовах жорсткого бомбардування та постійних обстрілів Чернігова.

Алла Чернець організовувала роботу лікарні та евакуацію поранених і хворих. З перших днів війни та до моменту, доки будівлю медзакладу не було зруйновано.

Оксана Уманець самотужки під час обстрілів лікарні у Чернігові підіймала в операційну бійця з відірваною кінцівкою вагою 120 кг в повній амуніції.

Людмила Гусак організувала чітку та злагоджену роботу лікарні. Завдяки їй медзаклад став центром отримання та надання гуманітарної допомоги.

Віра Целик організувала роботу пологового відділення в бомбосховищі при постійних обстрілах та ракетних ударах по лікарні. Приймала пологи та весь час була поруч із пацієнтами та їх сім’ями.

Світлана Клименко за час війни втратила чоловіка та сина. Попри особистий біль, жила та працювала у медзакладі всі дні окупації. Продовжує працювати й зараз.

Марія Адаменко залишалась на робочому місці за відсутності електроенергії та водопостачання, в умовах жорсткої окупації Іванкова. Лікарня допомагала цивільним та пораненим, видавала медикаменти та гуманітарну допомогу».

Джерело: пресслужба Офісу президента


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!