новини

Сапер Патрон: що потрібно знати про джек-рассел-тер’єра?

13.05.2022 17:45

Як відзначають сумські спеціалісти ветеринарної медицини, на сьогодні спостерігається мода на цуценят породи джек-рассел-тер’єр – як всесвітньо відомий чотирилапий сапер Патрон. Із цього приводу вони закликають усіх уважно прочитати якнайбільше про цю породу, перш ніж заводити.

Джек-рассел-тер’єр - це суміш невгамовної енергетики, розуму та мисливського хисту. Це - собака-мисливець, собака-трудівник. Подивіться на Патрона: він постійно в роботі, постійно у русі. Цих розумних та енергійних собак треба ретельно виховувати, багато гуляти та бігати з ними. Вони не повинні жодного дня сидіти в хаті самі та байдикувати. Порода точно не підходить людям, що полюбляють, наприклад, тихі вечори наодинці з книгою і не виносять метушні та веселощів із гавкотом. Тож ця порода підходить більше не для квартири, а для великої сім’ї у приватному будинку, щоб було кому з таким вихованцем увесь час гратись та займатись корисними вправами. Так собачка буде щасливою та здоровою!

Будь ласка, не поспішайте заводити джек-расселів, доки всього про них не дізнаєтесь. Неодмінно поділіться цим застереженням із вашими друзями!


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!