новини

Дефіцит бензину в Україні: Кабмін погодив механізм імпорту палива з-за кордону

14.05.2022 12:28

Кабмін погодив всі необхідні регламенти, які дозволять налагодити безперебійний імпорт нафтопродуктів з Азербайджану, країн Перської затоки та Близького Сходу. Про це повідомив прем"єр-міністр України Денис Шмигаль. В рамках узгодження є домовленість із Державною прикордонною службою України про те, що один із пунктів пропуску на західному кордоні буде перепрофільований виключно під пропуск бензовозів. Також ряд пунктів пропуску на кордоні з Польщею планується зробити повністю призначеними тільки для вантажних авто, а пасажирські та транспортні автомобілі будуть перенаправлені на інші КПП.

Нагадаємо, в Україні в результаті ракетних ударів російської армії знищено або пошкоджено близько 15 нафтобаз. Це стало однією з причин дефіциту палива в країні. Проблема з нестачею бензину повинна вирішитися в середині травня.

В РНБО заявили, що українські автозаправні станції та населення відчувають гострий дефіцит пального, оскільки компанії-продавці палива просто не розрахували реальну кількість клієнтів.

Джерело: «Слово і діло»


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!