новини

Допомогти героям: оголошено збір $150 000 на шоломи для бійців на Сумщині

18.05.2022 14:18

Сумщина - героїчний край, який не просто втримав, але й відбив навалу російських військ. Багато в чому саме завдяки мужності сумчан Україна успішно продовжує боротьбу за звільнення своїх територій від окупантів.

Останніми днями ворог регулярно обстрілює позиції наших прикордонників та військових в Сумській області. Навіть сьогодні рашисти нанесли кілька ударів по області. Саме тому KSE Foundation разом із Сумською обласною військовою адміністрацією та головою Дмитром Живицьким розпочинає збір коштів на закупівлю 500 сучасних захисних шоломів для бійців українських військ на Сумщині. Загальна вартість складає $150 000.

Кожне збережене життя українських захисників - важливий вклад в нашу перемогу та в наше успішне майбутнє. Крім того, команда волонтерів KSE також планує запуск програми з відновлення шпиталів на території Сумської області для своєчасної допомоги всім, хто зазнав поранень та постраждав через воєнні дії.

Долучитися до збору коштів на закупівлю обладнання можна за посиланням: https://kse.ua/support/donation (опція Armor for Sumy defenders). Разом до Перемоги!

🇺🇦


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!