новини

Які результати показали сумчани на Гімназіаді

21.05.2022 12:49

14 травня в Нормандії (Франція) стартувала XIX Всесвітня літня гімназіада. Учнівська збірна команда України складається зі 100 учнів із 22 областей та м. Києва, які навчаються у 93 закладах освіти України. За інформацією Сумського обласного відділення, філії КФВС МОНУ, Сумщину представили троє спортсменів – членів збірної України. З дзюдо - Мілена Кухар, вихованка Роменської ДЮСШ ім. Калнишевського, з легкої атлетики - Нікіта Маслюк, вихованець обласної ДЮСШ, багаторазовий чемпіон України, зі спортивного орієнтування - Єгор Редька, учень Сумської міської класичної гімназії, багаторазовий чемпіон світу та Європи зі спортивної радіопеленгації, багаторазовий чемпіон України зі спортивного орієнтування.

За підсумками виступів наших спортсменів маємо такі результати: Мілена Кухар посіла 7-ме місце в особистому результаті у ваговій категорії 48 кг. Нікіта Маслюк здобув 6-те місце у стрибках у довжину із результатом 6,86 м. А Єгор Редька на середній дистанції зі спортивного орієнтування показав 11-й результат, а в спринті став восьмим. У командних змаганнях (у складі команди був і Єгор) Україна виборола срібні нагороди, поступились лише господарям гімназіади – французам.