новини

Сумський університет започаткував благодійний аукціон

25.05.2022 10:23

Сумський державний університет розпочав благодійний аукціон «Важливо допомагати разом». Мета заходу – збір коштів на підтримку захисників України. На аукціон виставлено 25 унікальних лотів: різноманітні послуги від університету, зокрема – спортивного клубу СумДУ, університетської клініки, комплексу громадського харчування, культурно-мистецького центру, лабораторії віртуальної та доповненої реальності Ulab. Один із особливих лотів – кава з ректором СумДУ. Доброчинець, який виграє цей лот, зможе протягом години поспілкуватися з Василем Карпушею на теми вищої освіти й діяльності університету.

«В Україні вже три місяці триває повномасштабна війна, і ми помітили, що людям стає дедалі важче робити благодійні внески на підтримку ЗСУ та волонтерських організацій. Тому ми вирішили підтримати всіх благочинців і обміняти наші круті та унікальні лоти на благодійні внески», – зазначила організаторка заходу, начальниця медіацентру СумДУ Марина Осюхіна.

Аукціон триватиме з 23 травня до 1 червня. Щодня (у будні дні) на окремій сторінці в мережі "Інстаграм"(https://www.instagram.com/sumdu_auction/) будуть з’являтися три лоти з оголошенням початкової вартості. У коментарях учасники аукціону мають запропонувати свою вартість лоту з мінімальним кроком у 20 грн. По кожному лоту аукціон триває добу. Користувач, який за цей час запропонує найбільшу вартість, стає переможцем. Протягом доби він має перерахувати вартість лоту на рахунок Громадського фонду «Суми» (https://www.fond.sumy.ua/ukr) та надіслати відповідний скрін-підтвердження. Після цього – отримає сертифікат із описом того, як отримати лот.


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!