новини

На Сумщині надзвичайники вчать лісівників приборкувати пожежі

26.05.2022 07:28

Днями фахівці Служби порятунку спільно з працівниками ДП «Тростянецьке лісове господарство» провели спільні навчання по відпрацюванню дій з ліквідації пожеж та загорянь в лісових масивах. За тактичним задумом, внаслідок порушення правил пожежної безпеки виникло загоряння у одному з кварталів Тростянецького лісництва. Першими на місце умовної пожежі прибули працівники лісового господарства, які почали його ліквідовувати за допомогою ранцевих вогнегасників. Далі їм на допомогу вирушила пожежна служба лісгоспу, яка подала воду на гасіння з пожежної автоцистерни, а трактором - за допомогою плуга - швидко відрізала вогонь від лісових насаджень.

На наступному етапі навчань до гасіння пожежі були підключені додаткові сили. На допомогу лісівникам прибув черговий караул 24-ї державної пожежно-рятувальної частини. Завдяки злагодженим діям усіх учасників умовну пожежу вдалося швидко приборкати.

Проведення таких спільних навчань, як відзначають у Головному управлінні ДСНС у Сумській області, є запорукою злагодженої роботи лісівників і служби порятунку у гасінні лісових пожеж. А при виникненні реальних екстрених ситуацій вони дадуть свій результат і мінімізують матеріальні збитки, які зазвичай наносять лісові пожежі.


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!