новини

На Сумщині планують відновити пошкоджений міст у селі Бишкінь

26.05.2022 08:37

Як відомо, під час бойових дій на Сумщині постраждали стратегічні мостові споруди. 25 лютого був зруйнований міст через Ворсклу в с. Климентове Охтирського району, щоб завадити пересуванню російських військ. А на початку квітня окупанти, відступаючи, підірвали міст через Сейм у селі Чумакове Конотопського району. У цьому році їх відновлювати не планують. Чому – на прескоференції пояснив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

За його словами, ці два об’єкти потребують значних фінансових вкладень. Тож зусилля спрямують на інший постраждалий об’єкт на Лебединщині – міст через Псел у селі Бишкінь. «Це також важливий напрямок, - уточнив Дмитро Живицький. – І там потрібно менше коштів. Поки що вартість робіт не оцінювали експерти. Спільно зі Службою автомобільних доріг ми вже запросили київське ДП «ДерждорНДІ». Представники науково-дослідного інституту провели роботи, обстеження мосту через Псел у Бишкіні. Думаю, протягом двох тижнів вони дадуть нам висновки, скільки потрібно коштів і часу для відновлення цього мосту. Великі об’єкти, як Климентівський міст і в Чумаковому, – це сотні мільйонів гривень. На даний момент дуже складно займатися їх відновленням.

Зараз ми працюємо з Міністерством інфраструктури, Службою автомобільних доріг області та Укравтодором, щоб відремонтувати об’їздну дорогу між Буринською та Путивльською громадами. Проєкт ремонтних робіт на цій дорозі розробили раніше, оскільки в 2022 році планувалася повна реконструкція мосту в Чумаковому. І на період ремонтних робіт якраз потрібна була така дорога. Тож проєкт є і ми працюємо над тим, щоб отримати фінансування на ремонт цієї об’їзної дороги. Коли справа дійде до мосту через річку Сейм – дорога вже буде готова!»

Понтон в селі Климентове, як повідомив керівник ОВА, працює. Легкові автомобілі, буси з невеликим навантаженням там їздять.


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!