новини

Вмикає гімн рф та закликає до співпраці з агресором – жителю Білопілля повідомлено про підозру

26.05.2022 14:45

Попри тривалу окупацію Сумської області, систематичні обстріли та вбивства мирного населення - у тому числі й дітей, - є особи, які виправдовують збройну агресію російської федерації проти України. З початку війни до кримінальної відповідальності за подібні злочини вже притягнуто дев"ять осіб, однак системна робота щодо виявлення та припинення діяльності прибічників «руського міра» триває.

За процесуального керівництва Білопільського відділу Сумської окружної прокуратури повідомлено про підозру 62-річному жителю м. Білопілля, який визнає правомірною окупацію та збройну агресію російської федерації проти України (ч. 1 ст. 436-2 КК України). За даними слідства, чоловік, який є уродженцем росії, однак тривалий час проживає в Україні, публічно закликає односельців до співпраці та підтримки дій держави-агресора. Водночас він вважає всіх українців бандерівцями та нацистами, сусідів переконує, що, коли прийде «русская власть, нам будет лучше жить и вам - в том числе». На всі заперечення відповідає, що «таких як ти потрібно вбивати», при цьому вмикає гучно гімн російської федерації.

Досудове розслідування здійснюється слідчими відділення поліції №1 (м. Білопілля) Сумського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!