новини

Сумська ОВА - про відновлення Охтирської ТЕЦ

21.06.2022 20:33

Сьогодні на нараді з головою Охтирської громади та колективом підприємства було напрацьоване спільне рішення по відновленню Охтирської ТЕЦ, повідомляє керівник Сумської ОВА Дмитро Живицький:

- Перший напрямок: встановлення газового водогрійного котла. Вартість проекту близько 90 млн грн. Очікуємо надходження коштів із Держбюджету. Відповідна постанова Уряду вже підготовлена і проходить погодження.

Він буде використовуватись в якості резервного обладання.

- Другий: встановлення котлів, які працюють на щепі. Орієнтовна вартість проекту 150 млн грн. Його фінансування і реалізацію взяла на себе державна компанія «Нафтогаз».

🤝Разом із представниками підприємства, які також були присутні на нараді, обговорили основні моменти втілення проєкту в життя.

✅Виробнича стратегія має бути готова до кінця цього тижня. Роботи плануємо розпочати з наступного, завершити – у другій половині жовтня.

ТЕЦ уже розпочала проведення гідравлічних випробувань теплових мереж міста.

☝️За попередніми підрахунками ціна за 1 Гкал буде нижчою щонайменше на 10% (наразі мова йде лише про генерацію тепла).

💡Виробництво електроенергії – це наступний етап реалізації проєкту. У якості палива буде використовуватись агробіомаса.

🔸Також обговорили можливість переходу теплопостачаючих підприємств інших міст на альтернативне паливо. Один з перспективних напрямків - RDF-паливо, яке отримують зі сміття.


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!