новини

Ремонтував ворожу техніку: відбувся суд над пенсіонером з Конотопщини

23.06.2022 15:55

Путивльський районний суд Сумської області визнав мешканця села Юр`єве Конотопського району винним у колабораціонізмі. Про це стало відомо з вироку у справі: «У період з 24 лютого 2022 року по 3 квітня 2022 року село Юр’єве Сумської області було окуповане російськими військами. На в’їздах-виїздах з території села діяли ворожі блокпости та спеціальний режим переміщення місцевого населення окупованою територією. Підтримуючи збройну агресію рф проти України, житель цього села добровільно вступив у контакт із представниками воєнізованих формувань держави-агресора. Під час спілкування повідомив, що має спеціальні технічні знання, навички у сфері ремонту легкових та вантажних транспортних засобів, а також відповідне приміщення, обладнання та інструменти для проведення ремонтних робіт. І на прохання представників держави-агресора оглянув військову техніку військовослужбовців збройних сил рф, яка вийшла з ладу під час руху по території України. В ході діагностики чоловік встановив причини несправності та в подальшому з власної ініціативи здійснив ремонт військової техніки ворога, чим забезпечив її використання для здійснення подальшої агресії проти України. Протягом березня українець ініціативно підтримував стосунки та співпрацював зі збройними формуваннями країни-агресора, забезпечував їх матеріальними ресурсами та надавав технічну допомогою в ремонті техніки».

Через це пенсіонер мав переваги перед іншими місцевими мешканцями та міг безперешкодно переміщуватись по території окупованого села Юр`єве Конотопського району. Після закінчення окупації росіяни на відремонтованій військовій техніці покинули територію України.

Обвинувачуваний у суді розкаявся у вчиненому та підписав угоду про визнання винуватості. Пенсіонеру призначено покарання у виді штрафу в розмірі однієї тисячі чотириста п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 24 тис. 650 грн.

Фото ілюстративне


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!