новини

Сумщина: 44 укриття освітніх закладів та 107 споруд готові до використання за призначенням

05.08.2022 08:18

Школа має бути місцем безпеки – ще раз наголосив керівник Сумської ОВА Дмитро Живицький. І наразі робиться все можливе, аби на Сумщині переважна більшість закладів освіти відповідала всім відповідним вимогам. За його словами, фахівці ДСНС вже обстежили 96% захисних споруд.

🔸44 укриття в закладах освіти Сумщини повністю готові до використання за призначенням. Позитивні висновки отримали і 107 споруд подвійного призначення і найпростіших укриттів. Триває робота по усуненню зазначених недоліків.

🔸Опитування батьків школярів Сумщини показало, що 53% виступають за очне навчання.

Це високий рівень довіри і водночас велика відповідальність.

❗️Рішення про відкриття буде прийматись по кожному закладу освіти окремо.

🔸Розробляємо варіанти змішаної форми навчання: онлайн/офлайн, позмінно з урахуванням місткості укриттів. Тобто, одночасно в школі чи садочку перебуватиме рівно та кількість людей, яку зможе вмістити укриття, згідно з нормативами.

🔸Виключно у форматі онлайн будуть проводитись заняття в школах, які розташовані у 25-кілометровій прикордонній зоні, або у громадах, де ведуться бойові дії.

Для всіх діточок, які першого вересня з тих чи інших причин не зможуть сісти за шкільну парту, на базі Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих і творчо обдарованих дітей, розпочне роботу дистанційна школа. Уроки проводитимуть найкращі фахівці області.

✨Освіта – міцний фундамент успішного майбутнього. І наші діти мають отримати максимум можливостей для її здобуття.

А дистанційна освіта має бути якісною і не поступатися офлайн заняттям.


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!