новини

12 серпня – Міжнарожний день молоді: як відзначатимуть на Сумщині?

05.08.2022 09:01

У цьому році вперше в історії України День молоді відзначають в Міжнародний день молоді – 12 серпня. У Сумській області, як в обласному центрі, так і в громадах, відбудеться низка заходів, повідомляє управління молоді та спорту Сумської ОВА.

Сьогодні наша країна переживає надважкий період. Але завдяки героїзму, мужності, відданості, патріотизму наших героїв, наших захисників та захисниць із ЗСУ та загонів ТРО, щоденній безперервній самовідданій роботі волонтерів, ми наближаємо перемогу України у цій кривавій жахливій війні.

І безумовно, одну з найважливіших ролей сьогодні відграє саме молодь!

Молодь проявила себе на різних фронтах: інформаційному, волонтерському, спортивному, освітньому, культурному, економічному. Вона з перших днів війни стала надійним тилом для військових та цивільних громадян України. Молодіжні організації, молодіжні центри, молодіжні працівники, волонтери стали захисниками, які швидко приймають рішення та допомагають великій кількості громадян не розгубитися, адаптуватися до ситуації, що виникла, та знайти ресурси.

Загальнонаціональний меседж, з яким сьогодні вся Україна відзначає День молоді дійсно виправданий та несе надважливий зміст, адже Українська молодь вражає!

Отже, з нагоди відзначення Дня молоді пропонуємо вашій увазі анонс заходів, що відбудуться в обласному центрі та громадах нашої області. З анонсом можна ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1jesyL0ZDFc68L-ce-0FW6wLCa6i4rgPWOGce8VHzwF4/edit?fbclid=IwAR0AKV0Xjgy7QHS4H-unrr9-aP5GwR-NyxL1jHARenBC7EGOx6v0C98FVpI.


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!