новини

У Сумах проводять операції по заміні міжхребцевого диску імплантатом

05.08.2022 11:06

Нейрохірургічна служба Сумської лікарні Святого Пантелеймона освоїла новий напрямок - заміну міжхребцевого диску імплантатом. Як повідомив керівник медзакладу Володимир Поцелуєв, такі операції відносяться до найвищого рівня складності: «Вперше за історію лікарні зроблено ряд операцій зі встановлення імплантатів у шийний відділ хребта, міжхребцевий штучний диск. Операції проходять вдало, і ми будемо в подальшому впроваджувати їх».

Під час таких утручань лікарі видаляють міжхребцевий диск і встановлюють на його місце імплантат - завдяки чому вдається відновити функції опорно-рухового апарату, втрачені під час прогресування захворювання. Для цього застосовують обладнання, яке було придбане протягом останніх трьох місяців медичною установою.

Володимир Поцелуєв додав, що нарощувати потужності в лікарні планують і надалі, адже Сумська обласна госпітальна рада визнала її одним з трьох основних медичних закладів міста Суми: «Госпітальна рада запропонувала створити три кластерні лікарні – серед них і наша в об’єднанні з міською лікарнею №5».

Найближчим часом у медзакладі будуть працювати над подальшим розвитком судинної, нейрохірургічної та травматологічної служб лікарні. А наразі всі пооперовані в нейрохірургії пацієнти вже проходять реабілітацію після операцій.


п»ї


Новини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!