Новини

Об’єктова система сповіщення: на Сумщині посилять заходи безпеки

Заходи, перш за все, стосуються перебування в місцях масового скупчення, торговельних закладах, торгово-розважальних центрах під час сигналу повітряної тривоги задля убезпечення відвідувачів та персоналу закладів.

Зазначені установи мають неодмінно бути оснащені об’єктовою системою... Читати статтю повністю

У Сумах курсуватиме автобус великої місткості

Про це повідомило КП «Електроавтотранс». Один із чотирьох автобусів пасажиромісткістю більше 100 буде перевозити пасажирів у напрямку Баранівки. «Попри те, що це збільшує витрати підприємства на пальне, головним для нас залишається підсилення комунальним транспортом віддалених районів... Читати статтю повністю

Наше місто

Чи буде в Сумах вулиця Паляниці?

Читати статтюМИНУЛОГО тижня, 6 липня, робоча група з проведення експертного обговорення дерусифікації/декомуні-зації топонімів (при Сумській міській раді) знову зібралася, щоб обговорити спірні моменти щодо перейменування вулиць Сумської громади.

Нагадаємо, що на даний час вже сформований перелік... Читати статтю повністю

25,5 млн грн за «Чайку»: ексгендиректор «СМНВО» незаконно передав табір під заставу?

ЗА процесуального ке-рівництва окружної прокуратури міста Суми 8 липня повідомили про підозру на той час генеральному директору ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. Фрунзе», чиє зловживання повноваженнями спричинило підприємству майнову шкоду в розмірі 25,5... Читати статтю повністю

п»ї
Соціум

Пошкоджено 20% дорожньої інфраструктури!

На відновлення доріг на Сумщині орієнтовно потрібно більше 20 млрд гривень...

ЗА інформацією Сумської ОВА, на експлуатаційне утримання та дрібний поточний ремонт місцевих доріг, пошкоджених ворожою технікою чи бойовими діями, в області виділено 50 мільйонів гривень.

Адже ми маємо... Читати статтю повністю

Куди можна доїхати з Сум?

Читати статтюНЕХАЙ і помаленьку, але кожен тиждень в області стає все більше міжміських і примісь-ких автобусних рейсів.

- Звісно, їх кількість порівняно з довоєнним часом скоротилася, - розповідає нашому кореспонденту заступник директора ТОВ «Сумиоблавтотранс» Юлія Логвин. - У лютому за тиждень... Читати статтю повністю

Ділова розмова

Сумщина і операція «Націоналізація»

Читати статтюЧЕРЕЗ російську агресію на межі виживання виявилися не тільки пересічні українці, а й бізнес. Немало підприємств після обстрілів втратили виробничі площі або логістику, працівники вимушені були виїхати...

Поступово ситуація виправляється. Але на Сумщині є ще одна проблема. Історично... Читати статтю повністю

Литва допоможе з обладнанням

УХОДІ повномасштабної війни, розпочатої росією проти України, за досить короткий термін КП «Міськводоканал» необ-хідно було адаптуватися до умов воєнного стану та швидко переорієнтувати свою роботу на збереження життя пра-цівників і забезпечення мешканців міста водою в разі надзвичайних... Читати статтю повністю

Будьмо здорові!

Операція «Вижити в спеку»

УЛИПНІ спека таки вшкварила: термометр за вікном показує понад 30 градусів плюс. Що й говорити, врятуватися від задухи неможливо ні в квартирі, ні на вулиці. Це складний період для всіх, хто важко переносить спеку. Ми підкажемо, як легше справитися з літньою жарінню.

У чому небезпека?... Читати статтю повністю

Чому огірок такий корисний?

БЕЗ огірка просто неможливо уявити свіжі літні салати. Це один із найпопулярніших овочів на нашому столі. До того ж у нас він дуже рясно родить, тож господині запасаються хрумкими огірочками ще й на зиму. Проте ми поговоримо про поживність свіжого овочу.

Чому огірок унікальний,... Читати статтю повністю

Люди

«Сильна Україна» - це про Суми!

Читати статтюЖурналістка ВШ взяла участь у зйомках кліпу на пісню української співачки Маші Гойї

ІНФОРМАЦІЮ про те, що Суми долучаться до націо-нального патріотичного проєкту і разом з іншими містами будуть представлені в кліпі, виклала в соцмережах активна сумчанка Ірина Крячко.

Саме вона... Читати статтю повністю

Національний театр ім. Щепкіна очолив новий керівник

Читати статтюВ №27 ВШ ми розповіли читачам про те, що керівництво Сумської ОВА веде перемовини з Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром щодо його приєднання до колективу нашого національного театру ім. Щепкіна.

Нагадаємо, що у зв’язку з російською окупацією... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!