Новини

СМНВО пропонує місту корпоративні права на КППВ за 1000 грн

Генеральний директор АТ «СМНВО-Інжині-ринг» Володимир Лук’я-ненко вручив міському голові Сум Олександру Лисенку пакет документів із пропозицією передачі корпоративних прав теплогенеруючого підприємства ТОВ «КППВ» у комунальну власність за ціною 1000 гривень.

Цьому передувала кропітка... Читати статтю повністю

Хто з міст-побратимів і чим допомагає Сумам

ВСУМИ надійшли гуманітарні вантажі від муніципалітетів міст Мажейкяй (Литовська Республіка) та Целлє (Німеччина). А це - харчові продукти тривалого зберігання, дитячі речі, теплий одяг, взуття, медпрепарати, засоби гігієни.

Крім того, муніципалітет міста Мажейкяй організував передачу... Читати статтю повністю

Наше місто

Світлофор поки не ввімкнуть

НА перехресті пр. Шевченка та вул. Новомістенської два роки назад встановили новий зручний світлофорний комплекс. Місце - досить жваве, транспорт по широкому проспекту на чотири смуги руху їде дуже швидко, а цей пристрій змушував водіїв зупинятися - і пішоходи комфортно переходили.... Читати статтю повністю

Коли Суми не сумні, а дуже дивні...

ЗВІСНО, будь-яка твор-чість може сподобатися чи не сподобатися - це справа смаку кожної людини. От, наприклад, Сум-ській міській раді та виконкому прийшлася до душі ідея рекламної агенції «Шоколад» щодо своєрідної «інформа-ційної оборони»: на вулицях Сум з’явилися 12 бордів та 12... Читати статтю повністю

п»ї
Соціум

«42 доби ми прожили в підвалі»...

Як на початку війни мешканці Веретенівки перенесли жахи ворожого прильоту

МІКРОРАЙОН Веретенівка в Сумах одним із перших постраждав від злочинних діянь російського агресора. Ввечері 26 лютого ворог обстріляв житловий масив, принісши в життя мирних руйнування та смерті. Одноповерховий... Читати статтю повністю

Сонце для армії: яке воно?

НЕМОЖЛИВО зараз воювати, не маючи енер-гії для підзарядки телефонів, дронів, рацій, тепловізорів тощо. Вирішувати цю проблему допомагають зарядні станції «Сонце для армії», які працюють на сонячній енергії. Їх виготовляє київська команда волонтерів.

- А починалося все в квітні цього... Читати статтю повністю

Ділова розмова

Хто отримує гуманітарку на цьому тижні?

ІЗ 18 по 22 липня в Сумській громаді знову видають гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів - цей приємний сюрприз для мешканців вікової категорії 70-75 років включно, які мають місце реєстрації в межах громади.

Дані продуктові набори не придбані за рахунок держави, а... Читати статтю повністю

Будьмо здорові!

Чи треба класти хліб у холодильник?

Розвінчуємо міфи про їжу та напої, в які люди вірять до сих пір

КОЛИСЬ давно людина їла тільки те, що давала природа. Так у її життя ввійшли м’ясо тварин і птахів, риба, молоко, злаки, сіль, овочі, фрукти, ягоди, мед, спеції. Це було природним харчуванням, паливом для організму.

З... Читати статтю повністю

Все, чого ви не знали про пшоняну кашу

ПРО пшоно відомо досить давно. Протягом століть жителі Африки, Індії та Китаю готували з «золотої крупи» каші, супи, пиво, квас, борошно та хлібобулочні вироби. В Україні пшонка була основною стравою на столі. З часом з’явилися інші крупи, а пшоно відійшло на задній план. Дарма!

Хоча... Читати статтю повністю

Люди

«Моя історія війни - оборона Рубіжного»: як 19-річний гвардієць із Сум боронить країну на самому передку

БОЄЦЬ Микола, якому всього лише 19 років, родом із Сум. І він чітко усвідомив - коли на твою землю приходить війна, немає різниці, скільки тобі років і який бойовий досвід ти маєш. Кожен перетворюється на справжнього воїна, який б’ється, не шкодуючи власних сил, за все те, що є найдорожчим... Читати статтю повністю

Їх осиротила безжальна війна...

«Я дуже-дуже скучив за мамою» - 28-річна Анна загинула в Охтирці під час бомбардування

МАТУСЯ 3-річного Дмитрика з Великописарівщини загинула 26 лютого під час виконання службового обов’язку. Анна була медсестрою і потрапила під бомбардування військової частини в Охтирці.

Померла... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!