По делу

Свою ефективність доводимо справами

Геннадій Дем’яненко: «Деякі обіцяють, а ми робимо»

Приводом для інтерв’ю з президентом футбольного клуба «LS GROUP» із Сумщини Геннадієм Дем’яненком стало наближення завершення чемпіонату Сумської області з футболу 2018 року. Як ми і припускали, цьогорічний чемпіонат області був як ніколи цікавим і насиченим.

Окрім обласних лідерів - «Вікторії», «Альянсу» та «Велетня», - свою майстерність продемонстрували амбіційні новачки. Зокрема, абсолютний дебютант змагань подібного рівня -

ФК «LS Group» із селища Верхня Сироватка, передмістя Сум.

- Геннадію Олександровичу, настрій, з яким команда розпочала свій виступ у чемпіонаті Сумської області, залишився?

- Звісно. Як і в інших футбольних командах, у нас є досягнення та невдачі. Навіть перефразую, наші здобутки призвели до невдач та реакцій, яких ми зовсім не очікували.

- Що маєте на увазі? Ваша команда відмінно дебютувала, лише одне завоювання Кубку Сумщини чого вартує?!

- Маю на увазі зовсім інше. Дійсно, дебютували добре. В першому ж сезоні стали володарями престижного трофею - Кубку Сумської області. Ми як представники Сумського району отримали його вперше за сорок років. Протягом всього чемпіонату йдемо в трійці лідерів, нарівні з грандами футболу не тільки Сумщини, а й загалом держави - «Альянсом» та «Вікторією».

Проте наші успіхи створили проблеми, яких ми навіть не очікували. В першу чергу, з’явилися охочі «долучитися» до, так скажемо, футбольного тріумфу. Ці персонажі жодним чином не приносили користі для команди, але чомусь вирішили, що мають на це право. Наприклад, сьогодні надзвичайно важливе для команди питання - домашній стадіон. Власними силами намагаємося його привести до мінімальних стандартів. Проте він не відповідає тому рівню футболу, який наразі має команда та наші суперники. Наприклад, фінал Кубку Сумщини ми були вимушені приймати на стадіоні «Ювілейний» у місті Суми.

- Місцева влада допомагає в облаштуванні інфраструктури?

- Розумієте, з цим питанням склалася дуже цікава ситуація. На рівні обласної та районної влади ми маємо надзвичайно добру підтримку. В той же час, представляючи селище Верхня Сироватка - від чиновників місцевої ОТГ отримуємо допомоги в облаштуванні стадіону рівно нуль! А тут мешкає кожен десятий житель Сумського району!

Ми з однодумцями кілька років піднімали питання побудови хоча б міні-футбольного майданчика. Нарешті це питання зрушило з місця, місцева влада запланувала його будівництво. Хоча це не вирішить проблему - селище потребує повноцінного стадіону, який відповідатиме стандартам першої або другої ліги ПФЛ України.

Найголовніше, що стадіон потрібен не мені особисто чи клубу - він потрібен громаді. Звісно, варто добудувати дитячий садок, газові комунікації, дороги. Є безліч інших проблемних питань. Але і спорт не повинен фінансуватися за залишковим принципом чи виключно за рахунок бізнесу.

- До речі, яким чином фінансується футбольний клуб? Місцева ОТГ бере в цьому участь?

- Жодної. Клуб функціонує виключно за мої кошти та при підтримці наших партнерів. Поки окремі суб’єкти роками обіцяють підтримку розвитку футболу, ми робимо свою справу. І в нас є результати.

- Доволі часто лунають припущення, що клуб для вас - політичний проект. Так чи ні?

- Ну що за нісенітниця! Взагалі я безпартійний, до політики не маю жодного відношення. А футбол для мене - це життя. Дуже специфічний вид спорту. Командний. Плюс творчий. До речі, Валерій Лобановський так і казав - футбол, перш за все, творчий процес. Не можливо створити та розвивати футбольний клуб не заради футболу! Деякі персонажі цього не розуміють! Тому і допускають припущення, що це начебто політичний проект.

- У цьому ракурсі до вас питання про майбутні плани?

- Я завжди ставлю перед собою максимальні завдання. Це стосується і футболу. Сьогодні маємо сучасний клуб, ефективну структуру, добрих хлопців у команді та тренерському штабі. Це головне. Наступного сезону плануємо грати на більш високому рівні та сучасній арені.

- Інтригуюче! А деталі?

- Нехай буде інтригою. Свою ефективність краще доведемо справами, а не розмовами.

- Дякуємо за відверту розмову та бажаємо вам успіху.

- Дякую вашому виданню за цікавість і всього найкращого.

Микола Штеба


п»ї
Читайте в этой рубрике

Cтроительный флагман Сумщины: Свайный фундамент - круглый год

Компания «Сумстрой» не только строит жилье, но и занимается другими направлениями строительной отрасли.

Так, ее подразделение «Сумстройпроект» проектирует и разрабатывает дизайн помещений, обслуживая клиентов не только из Сумской области, но и всей Украины. А «Главная испытательная... Читать статью полностью

Учителя будут с зарплатой

На одном из последних заседаний планово-бюджетной депутатской комиссии Сумского горсовета гор-

управление образования отчитывалось об освоении бюджетных средств за восемь месяцев текущего года.

Как всегда, существенных замечаний у депутатов к образованию не возникло. Но по ходу... Читать статью полностью

«ПараСОЛЬКА» поможет справиться с простудой!

Осень и дождь - вовсе не повод грустить! Самое время заняться укреплением иммунитета, чтобы адаптация к перемене погоды прошла максимально легко. С этой задачей поможет справиться курс из 15 сеансов галотерапии в соляной пещере.

Главный действующий фактор в галотерапии - мельчайшие... Читать статью полностью

Наша миссия - ваше здоровье

Читать статьюООО «Кусум Фарм» не только производит качественные лекарства, заботится о своих сотрудниках, но и поддерживает талантливых детей

ФармацевтиЧеские компании в своей работе придерживаются принципа, что их успех возможен только в том случае, если он оказывает положительное влияние на... Читать статью полностью

Cтроительный флагман Сумщины: архитекторы Украины одобрили «Эспланаду»

Хорошая новость для сумчан и жителей микрорайона «Эспланада» от ПАО «Сумстрой» - в Национальном союзе архитекторов Украины (НСАУ) рассмотрели ситуацию, которая сложилась вокруг детального плана застройки территории этого микрорайона.

18 сентября состоялся экспертный совет при президенте... Читать статью полностью

Тепловикам повысят арендную ставку

«Сумытеплоэнерго» (СТЭ) наконец согласилось с требованиями городской власти провести переоценку целостного имущественного комплекса по производству и транспортировке тепловой и электроэнергии (в народе - Сумская ТЭЦ), который оно уже много лет арендует у города. И даже повысить арендную... Читать статью полностью

Новости
Реклама
Новости
Будь в курсе!