По делу

Людина із сонцем у душі

До ВР потрібно обирати небайдужих і відповідальних людей - як Андрій Кисіль

У давньогрецького філософа Сократа є такий мудрий вислів: «У кожній людині - сонце. Тільки дайте йому світити».

про ці слова в ході недавньої зустрічі з прекрасною, світлою людиною - Андрієм Кисілем. Він - і справді сонячна людина! Тепле світло доброти буквально струменіє з його розумних очей, сяє у посмішці.

Ми познайомилися з Андрієм Юрійовичем у досить скрутний для нашої обителі час. Коли практично з руїн відроджувалась духовна святиня Сумщини - Мовчанський печерський Різдва Пресвятої Богородиці монастир. Саме тоді проявився його щедрий дар безкорисливого милосердя, добра душа та щира віра у Господа. Ця достойна людина, незважаючи на свій ще досить молодий вік, спромоглася зрозуміти наші проблеми і надати нам таку необхідну допомогу.

Андрій Кисіль - завжди бажаний гість у Путивльському монастирі. Насельниці обителі, наші численні прихожани дуже вдячні йому за проведену кропітку роботу щодо насадження молодого саду на території Мовчанського монастиря. Здавалося б, нехитра справа - висадити сад. Та бачили б ви, з якою турботою і любов’ю організовувалась і виконувалась ним ця робота. Кажуть, що кожна людина повинна протягом життя посадити хоча б одне дерево, а він спромігся на цілий сад!

Багато позитивного є у характері та життєвій позиції Андрія Кисіля. Хотілося б наголосити ось на чому. Він дуже любить дітей, розуміючи, що це майбутнє України. Як депутат Сумської обласної ради надає велику допомогу в організації роботи з талановитою молоддю. За всебічне сприяння у цій важливій справі, за ефективну співпрацю із закладами освіти щодо розвитку юних талантів Андрій Юрійович нагороджений Подякою обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Саме завдяки підтримці Андрія Кисіля на Сумщині успішно стартував і завершився чудовою виставкою живописних робіт майстрів пензля різного віку Всеукраїнський мистецький пленер «Сумська весна». Митці побували на Путивльщині, увіковічивши на своїх полотнах красу нашого краю.

Андрій Кисіль частий гість і в Сумському обласному центрі комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю. Активно допомагає у вирішенні багатьох нагальних проблем - і матеріально, і організаційно. Інакше він не може, бо, як сам стверджує: «Це свята справа. За дітей, які хочуть жити повноцінно і щасливо, ми всі відповідаємо. Благодійність - це не вигода, а рівень совісті кожного з нас».

Відвідавши нещодавно Сумський дитячий будинок ім. Супруна, Андрій Юрійович висловив свою суто людську і державницьку позицію: «Кожна дитина має право на турботу і захист, і, особливо, кожна дитина потребує і має право на нашу любов».

Тільки за декількома цими прикладами можна стверджувати, що Андрій Кисіль - високопорядна людина, у якої світла і сонячна душа.

Скоро відбудуться вибори народних депутатів до Верховної Ради України. Дуже хотілося б, щоб до вищого законодавчого органу нашої держави були обрані саме такі небайдужі і відповідальні люди, як Андрій Кисіль. Бо він - людина з Богом у серці і сонцем у душі. Віримо, що йому і подібним до нього народним обранцям вдасться принести мир в Україну, розбудувати незалежну і сильну державу, забезпечити добробут і благополуччя усього українського народу.

Ігуменія Феодосія, настоятельниця Путивльського Мовчанського печерського Різдва Пресвятої Богородиці жіночого монастиря


п»ї
Читайте в этой рубрике

За что платить, если парковок нет?

Сумской городской совет не захотел вводить парковочный сбор в областном центре с 2020 года

За последние два года чиновники Сумской мэрии уже трижды пытались вернуть плату за парковку в областном центре. В 2017 году проект решения об установлении парковочного сбора долго разрабатывался... Читать статью полностью

Участвуйте в конкурсе и развивайтесь!

Двое украинцев получили учебные стипендии от стипендиальной программы Avon

Ежегодно во всем мире компания Avon проводит конкурс на получение учебных стипендий среди представителей бренда, их детей и внуков. В этом году компания уже объявила списки победителей, и в числе 194 стипендиатов со всего мира - двое украинцев. Все стипендиаты получат гранты в эквиваленте 2100 долларов США, которые смогут потратить на учебу.

Стипендиальная программа Avon была введена в 2012 году и действует во всех странах, где работает компания. Украинский офис компании присоединился к программе в 2013 году, за это время стипендии получили 23 украинца. С момента основания стипендиального фонда Avon предоставила почти 1,5 миллиона долларов США на реализацию программы. Гранты в размере 2100 долларов США покрывают расходы на обучение в университетах, техникумах, колледжах, а также распространяются на профессиональные курсы, обучение за границей и компенсируют проезд и проживание в учебных целях. Стипендия предоставляется на 1 год и не продлевается автоматически, но стипендиаты могут участвовать в конкурсе повторно.

Принять участие в конкурсе могут как сами представители бренда, которые более 1 года активно работают в компании, так и дети или внуки в возрасте от 18 лет активных представителей компании. Все кандидаты на момент подачи заявки на стипендию должны уже учиться или планировать поступление в университет, техникум или колледж. Главные критерии для определения победителей - академическая успеваемость детей, потенциал и установление карьерных и образовательных устремлений и целей.

Поддержка и развитие женщин является глобальной миссией Avon уже более 130 лет. Avon стала первой компанией в мире, предоставившей женщинам возможность зарабатывать. Недавно компания объявила о глобальном плане действий #ЗарадиНеї (#stand4her), направленном на улучшение жизни 100 миллионов женщин ежегодно до 2030 года. Новая платформа ... Читать статью полностью

Бизнесу - равные условия, а городу?..

На последней сессии Сумского горсовета депутаты рассмотрели проект решения об установлении ставок и льгот по уплате налога на недвижимое имущество, отдельное от земельного участка, на 2020 год.

Напомним: это один из местных налогов, ставки которого утверждают местные советы. Его... Читать статью полностью

Александр Соколов: шанс избрать достойного

Сумской правозащитник Александр Соколов, чьи острые материалы не раз публиковались на страницах «Вашего Шанса», получил регистрацию в Центризбиркоме Украины и официально стал кандидатом в народные депутаты в 157-м избирательном округе (Ковпаковский и часть Заречного района г. Сумы).... Читать статью полностью

Новости
Реклама
Новости
Будь в курсе!