По делу

З надією на щасливе майбутнє

«Саме такі чесні та порядні люди, як Андрій Кисіль, повинні представляти та захищати інтереси простих громадян у ВР»

«Один з наших найкращих друзів - Андрій Кисіль - прийняв рішення балотуватися в народні депутати до Верховної Ради України.

Ми як люди чернечого статусу намагаємось буди осторонь політики, але те, що відбувається сьогодні в державі, стосується нас і наших прихожан як вірних громадян Батьківщини.

Є вислів: «Один в полі не воїн», але, повертаючись думками в минуле, на власному досвіді я спростовую це. Так, сестри, прийнявши руїни Молченської обителі, за короткий термін змогли відродити велич Святині - як духовну, так і архітектурну і ландшафтну. А нас не так вже й багато. Однак, «озброєні» вірою, надією та нестримним бажанням працювати во Славу Божу, для України і людей, ми зробили це. За 22 роки нам вдалося відбудувати величні храми та господарчі споруди, а територія обителі милує око багаточисельних паломників та прихожан розкішними квітами, охайністю, чистотою.

Люди, які відвідують Путивль, називають Молченську обитель земним раєм. Постає питання: чому 450 депутатів Верховної Ради за 28 років нічого не зробили для того, щоб розквітла наша Україна?! Нещодавно я згадала одну розмову з Андрієм Кисілем, яка відбулася ще років 12 тому. Андрій Юрійович дивувався: «Чому багаті люди в Україні не можуть об’єднатись та відродити економіку країни, разом робити добрі справи, допомогати хворим та немічним, малозабезпеченим пенсіонерам, молоді і т.д.?!» А відповідь проста: «патріотичність» наших політиків полягає лише в гаслах та красивих словах. А от совісті в них немає - якщо до такого критичного стану в економіці, соціальній сфері довели державу. Підсумовуючи вищенаведене, хочу сказати, що людей у депутати до Верховної Ради треба обирати за результатами багаторічної праці.

Андрій Кисіль - відомий у Сумах меценат та благодійник, який завжди намагається допомогти простим людям, і не тільки під час передвиборчих перегонів, а впродовж усього свого життя. Ми маємо досвід виборів президента України. Люди, які зневірились у старій владі, голосували не за, а проти. І це зрозуміло - всі хочуть жити краще. Наближаються вибори до Верховної Ради. Від нас з вами залежить, хто буде приймати закони, за якими нам потім жити. Не можна сліпо довіряти партіям та красивим лозунгам, треба думати, за кого ми віддаємо свій голос. І зважувати, що конкретний кандидат зробив для свого міста та людей, що планує ще зробити, отримавши повноваження народного депутата.

Саме такі чесні та порядні люди, як Андрій Кисіль, повинні представляти, відстоювати та захищати інтереси простих громадян у Верховній Раді. Не належність до будь-якої партії - провладної чи опозиційної, - а особисті якості, чесноти, справи людини мають бути вирішальними під час доленосного прийняття рішення - кому довірити своє майбутнє, майбутнє своїх дітей та всієї України.

Боже, Україну збережи!»

З повагою, надією бути почутою та любов’ю до вас, настоятелька Молченського жіночого монастиря ігуменія Феодосія з сестрами


п»ї
Читайте в этой рубрике

Сумчанам назначили управителей

11 июлЯ в Сумской мэрии объявили победителей конкурса по выбору управителей для многоквартирных домов.

Напомним: конкурс стартовал 2 июля и проводился только для тех многоквартирных жилых домов, которые на момент его проведения не создали ОСМД или не выбрали себе управителя самостоятельно.... Читать статью полностью

Сохранить Театральную площадь!

Наверное, многие сумчане обратили внимание на то, что в последние годы архитектура и руководство Сум явно недопонимают друг друга. Нет согласия и между самими представителями власти. Пока одни готовы на самые неожиданные эксперименты, открытые конкурсы, другие остерегаются серьезных... Читать статью полностью

Cтроительный флагман Сумщины

Коммерческая недвижимость - в самом центре Сум

Один из строительных лидеров Сумщины - ПАО «Сумстрой» - успешно развивает направление коммерческой недвижимости, предлагая арендаторам и покупателям торговые и офисные помещения в центре Сум. Площади, предоставляемые в аренду, отличаются... Читать статью полностью

о чем говорят?
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары