По делу

Даєш якісні дороги!

Уже днями синоптики обіцяють різке потепління, а це означає, що сніг має швидко зійти. На старті дорожньо-ремонтні роботи. Компанія RGM group готова взяти на себе відповідальність і якісно побудувати чи відремонтувати покриття доріг Сум та Сумщини із застосуванням надсучасних матеріалів.

«Вміємо і знаємо, як будувати дороги інноваційно, бо маємо власний високотехнологічний асфальтобетонний завод та сертифіковану лабораторію. Показово, що матеріали та продукція нашого заводу відповідають усім міжнародним стандартам. Наразі триває його підготовка до виробництва асфальтобетонних сумішей широкого асортименту. Виготовляючи 160 тон сумішей за годину, ми безперебійно і своєчасно поставляємо готову продукцію на об’єкти автодорожнього будівництва», - коментує засновник групи компаній RGM group Сергій Голуб.

Асфальтобетонний завод RGM group може забезпечити основні обсяги асфальтобетонної продукції при виконанні дорожньо-будівельних робіт Сумщини. Виробництво повністю автоматизоване та комп’ютеризоване. Воно дозволяє випускати матеріали найвищої якості, і не тільки звичайний асфальт, а й такий вид дорожнього покриття, як щебенево-мастиковий асфальтобетон (ЩМА).

«RGM group пропонує своїм замовникам використовувати надсучасні матеріали для будівництва та ремонту доріг. Адже саме такий підхід дозволить надалі зекономити на утриманні дорожнього покриття та зробить пересування сумчан, жителів і гостей Сумщини максимально комфортним. Саме щебенево-мастиковий асфальтобетон вирізняється високою міцністю, в Європі він використовується навіть у будівництві дуже завантажених магістралей», - резюмує Сергій Голуб.

Зауважимо: для ЩМА характерний високий вміст щебеню щільних гірських порід, який утворює кам’яний скелет та успішно витримує великі навантаження. Ще однією особливістю ЩМА є присутність у його складі стабілізуючих волокнистих добавок, зазвичай це целюлозні волокна, що призначені для утримання сполучного (бітуму) від стікання. Типовий склад ЩМА включає: 70-80% щебеню, 8-12% наповнювача, 6-7% сполучного і 0,3-0,5% волокна.

rgm-group.com.ua


п»ї
Читайте в этой рубрике

Скоро поедем по-новому?

В Сумах хотят скорректировать правила пользования пассажирским транспортом

Такой проект решения исполкома уже обнародован на сайте мэрии. Поскольку это - регуляторный акт, все желающие могут подавать к нему свои замечания и предложения.

Так, исполком намерен расширить и конкретизировать... Читать статью полностью

Тариф на теплоносій буде зменшено!

Міський голова Олександр Лисенко: «Суми подали НКРЕКП реальний розрахунок»

За словами посадовця, близько півроку тому міська влада розпочала роботу щодо зменшення тарифу на тепло для абонентів ТОВ «Сумитеплоенерго».

«Зараз департамент інфра-структури та керівництво ТОВ «Сумитеплоенерго»... Читать статью полностью

Будівельний флагман Сумщини

Комерційна нерухомість - у самому центрі міста!

Один із будівельних лідерів Сумщини АТ «Сумбуд» успішно розвиває напрямок комерційної нерухомості, пропонуючи орендарям і покупцям торговельні та офісні приміщення в центрі міста. Площі, що надаються в оренду, виграшно виділяються не... Читать статью полностью

Для особенных людей - особые условия

В Сумах сделают первый в области спортзал для людей с инвалидностью

На последней сессии Сумского горсовета 26 февраля депутаты рассматривали вопрос о внесении изменений в бюджет Сумской ОТГ на 2020 год.

В том числе утверждались списки объектов на капремонт, реконструкцию и строительство... Читать статью полностью

Полтора миллиарда за пять лет!

Почему Сумы должны тратить свои деньги на делегированные государством полномочия?

Руководство Сум и депутаты Сумского горсовета уже давно обеспокоены тем, что государство, продолжая расширять сферы ответственности местных громад и делегировать им свои полномочия, не подкрепляет их... Читать статью полностью

Новости
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Новости
Товары