По делу

Будівельний флагман Сумщини

Оренда і купівля комерційної нерухомості - в самому центрі Сум!

Один із будівельних лідерів Сумщини АТ «Сумбуд» успішно розвиває напрямок комерційної нерухомості, пропонуючи орендарям і покупцям торговельні та офісні приміщення в центрі міста.

Площі, що надаються в оренду, позитивно виділяються не тільки зручним розташуванням, а й простором, зовнішнім і внутрішнім благоустроєм, наявністю паркінгу та охорони. Все це допомагає підприємцям залучати більшу кількість клієнтів та покупців.

Сьогодні АТ «Сумбуд» може запропонувати до продажу кілька приміщень під комерційну нерухомість.

За адресою: проспект Лушпи, 5 (мікрорайон «Еспланада»). Важливою особливістю цих приміщень є те, що вони з самого спочатку проєктувалися й будувалися саме як комерційна нерухомість, тому відкрити тут офіс або магазин буде значно простіше. Адже кожен об’єкт на першому поверсі має окремий вхід, свою окрему каналізацію та водогін, а також індивідуальне опалення - все зроблено згідно з прийнятим нещодавно законодавством, яке посилило нормативи для офісних приміщень. Плюс до цього - всі приміщення утеплені за останніми вимогами ДБН із зовнішньої сторони фасаду, мають енергоефективні вікна, паркінг для автомобілів і відмінне розташування.

У новій будівлі в центрі міста на вул. Петропавлівській, 73а, здаються/продаються два просторих офіси на першому поверсі.

Перше приміщення з окремим входом може бути використане як два окремих офіси (площа: 196,6 кв. м + 168,6 кв. м). Площа другого приміщення - 182,6 кв. м. У них зроблені окремі санвузли. На металопластикових вікнах встановлені решітки. Вхід викладений тротуарною плиткою, на території облаштований паркінг.

В оренду також пропонується цокольний поверх із двома окремими входами (площа приміщень - 384,8 кв. м і 387,1 кв. м).

У торговому центрі «Євробазар-2» здаються приміщення різної квадратури під офіси на ну-льовому, першому, другому та третьому поверхах. У них є ремонт, можливість підключення бездротового Інтернету. В комплексі працює охорона, підключено відеоспостереження. Зроблено зручний під’їзд, а для автомобілів передбачена парковка.

Контакт із питань оренди: тел. 095 222-85-25, Сергій Вишемірський.

З питань придбання квартир і комерційної нерухомості від АТ «Сумбуд» у мікрорайоні «Еспланада» звертатися за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 86, 1-й поверх, Центр продажу квартир, на офіційний сайт компанії: www.sumbud.sumy.ua або за тел. 050 044-44-57, 050 044-44-58. Лиц. №1326/15 от 25.03.2015 г., №РУ-1326/15 ИП


п»ї
Читайте в этой рубрике

«Пора наводить порядок!»

Депутатская группа «ЗА ЛЮДЕЙ» Сумского облсовета инициирует созыв внеочередной сессии

Вопрос эффективности работы управления имуществом Сумского облсовета, и не только, давно волнует многих областных депутатов. В частности, депутатская группа «ЗА ЛЮДЕЙ» считает эту проблему настолько... Читать статью полностью

«Ощадбанк» просит льготу по арендной плате

Сумское областное управление «Ощадбанка» обратилось к депутатам Сумского горсовета с просьбой поддержать учреждение в это сложное для всех время и на период карантина установить для отделений банка символическую арендную плату в размере 1 гривни.

Как известно, банковские и финансовые... Читать статью полностью

Убытки премиям не помеха

КП «Электроавтотранс» получило 14,5 млн. убытка, а директор - 470 тыс. зарплаты

РеЧь идет о выполнении финансового плана КП «Электроавтотранс» за 2019 год, отчет о котором обнародован на сайте мэрии.

Конечно, на прибыльную работу предприятия никто особо не надеялся и финплан изначально... Читать статью полностью

Оздоровительный центр на Набережной никак не проверят

Строительство на Набережной р. Стрелки, напротив Дома природы, давно вызывает у сумчан немало вопросов. Ведь если раньше речь шла о небольшом сооружении на этом месте (поскольку внизу проходит речка Стрелка), то на выходе у застройщика получился огроменный комплекс, занявший, наверное,... Читать статью полностью

До «Великого будівництва» - готові!

Сумська компанія вразила користувачів «Фейсбуку» своїми запасами будівельних матеріалів

КомпанІЯ RGM group готується впроваджувати програму президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Держава інвестує значні ресурси в розвиток дорожньої інфраструктури, дає унікальний... Читать статью полностью