По делу

Будівельний флагман Сумщини

Гвинтові палі - швидко і без шуму!

Компанія «Сумбуд» лідирує не тільки в житловому будівництві, а й ще в цілому ряді інших напрямків будівельної галузі. Так, її підрозділ «Сумбудпроект» займається проєктуванням і дизайном приміщень, обслуговує клієнтів не тільки Сумської області, а й всієї України. Ще одне відділення «Сумбуду» - «Головна випробувальна лабораторія в будівництві» - взагалі не має аналогів у нашому регіоні, займаючись проведенням досліджень і розробкою нових технологій.

Дочірнє підприємство «Сумбуд» - «Фундамент-Інвестбуд» - будує пальові фундаменти. Володіючи цілим рядом унікальних у нашому регіоні технологій, ця компанія може працювати з широким спектром паль:

забивні палі довжиною до 12 м;

ґрунтоцементні палі діам. від 300 до 750 мм;

буронабивні палі діам. від 300 до 800 мм;

бетонні діам. від 300 до 800 мм;

гвинтові палі діам. 300 і 500 мм.

Остання технологія (гвинтові палі) - найновіша на сьогодні. Цей тип паль заглиблюють у ґрунт методом загвинчування в поєднанні з вдавленням. Гвинтові палі виготовляються з литих або зварних сталевих деталей.

Важливим є те, що «Фундамент-Інвестбуд» освоїв не тільки технологію монтажу гвинтових паль, а й виробництво їх на базі «Сумбуду». Також компанія робить розрахунки по фундаменту. Сьогодні вона готова працювати з палями 300 і 500 мм у діаметрі й до 10 метрів у довжину.

Переваги гвинтових паль:

мінімальні терміни будівництва;

економічність (більш ніж на 30% дешевше бетонного фундаменту);

відмова від земляних робіт і вирівнювання ділянки;

відсутність вібрації й шуму при заглибленні;

роботи можна виконувати в будь-яку пору року;

фундаменти з гвинтових паль НЕ піддаються силам морозного обдимання;

висока довговічність, можливість використовувати на болотистих ґрунтах, із високим рівнем підземних вод;

широкий спектр застосування;

гвинтові палі готові до сприйняття повної проєктної потужності відразу після загвинчування;

можливість повторного використання.

Застосовуються гвинтові палі для капітальних споруд, об’єктів індивідуального житлового будівництва, гідротехнічних об’єктів на обводнених ґрунтах (причали, мости і т.п.), ангарів і складів, промислових теплиць, огорож, рекламних щитів. Фундаменти на гвинтових палях популярні в якості основ для тимчасових споруд (торговельних павільйонів, атракціонів і т.п.), парканів, терас, альтанок. Відсутність шуму й вібрації під час установки роблять гвинтові палі незамінними при роботі в умовах щільної міської забудови.

Мобільність техніки дозволяє «Фундамент-Інвестбуду» оперативно здійснювати її передислокацію в будь-який куточок країни та в найкоротший термін розпочати будівництво. Можливість роботи в три зміни - зменшує тривалість і витрати.

З питань облаштування фундаментів - звертатися до керівника «Фундамент-Інвестбуду» Віталія Курдеса за тел. 099 070-67-81 або за адресою: Суми, вул. Петропавлівська, 86.

З питань придбання квартир і комерційної нерухомості від АТ «Сумбуд» - звертатися за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 86, 1-й поверх, Центр продажу квартир, на офіційний сайт компанії: www.sumbud.sumy.ua або за телефонами: 050 044-44-57, 050 044-44-58.

Лиц. №1326/15 от 25.03.2015 г., №РУ-1326/15

ИП


п»ї
Читайте в этой рубрике

«Безконституційні» Суми

Дмитро Живицький, корінний сумчанин із досвідом державного та місцевого управління, - про те, як порушуються права мешканців міста

Основним законом України є Конституція. Чи виконуються її положення в нашому місті? Наскільки забезпечується дотримання конституційних прав людини? Відповідь... Читать статью полностью

Очистные наконец-то модернизируют

На сумском водоканале обещают, что проблем с донным илом и запахом в Псле не будет

Сумы по украинским меркам большой город, и одним из важнейших его предприятий является «Горводоканал». Он и подает воду, и перерабатывает отходы жизнедеятельности города - очищает стоки, которые затем... Читать статью полностью

В Путивле хотят ликвидировать педколледж?

В повестку дня на ближайшую сессию Сумского облсовета, которая состоится 26 июня, внесен вопрос о реорганизации Путивльского педагогического колледжа им. Руднева - согласно проекту решения, его хотят присоединить к областному институту последипломного образования.

В тексте документа... Читать статью полностью

о чем говорят?
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары