По делу

Податківці Сумщини зустрілися з представниками ОТГ

У рамках розширення надання податкових сервісних послуг та підвищення рівня співпраці між податковими органами та органами місцевого самоврядування під головуванням начальника ГУ ДПС області Наталії Кіяшко відбулася робоча зустріч керівництва податкової Сумщини та голів Верхньосироватської та Садівської ОТГ.

Як зазначила Наталія Кіяшко, сьогодні необхідно посилити увагу до питання співпраці між податковими органами та органами місцевого самоврядування, оскільки відбуваються процеси реорганізації ДПС та органів місцевого самоврядування і в ході цих процесів важливо не втратити зв’язок між установами.

Учасники зустрічі зосередили увагу на резервах наповнення місцевих бюджетів ОТГ, проведенні у 2021 р. кампанії декларування громадянами доходів та інформаційно-роз’яснювальній роботі з цього питання та питання погашення податкового боргу. Також опрацьовано питання щодо механізмів урегулювання податкового боргу в розрізі зазначених ОТГ. Окрім того, йшла мова про необхідність належного оформлення найманих працівників та, відповідно, сплати ними податку на доходи фізичних осіб, адже це захист соціальних гарантій громадян. Слід зазначити, що представники органів ДПС та ОТГ постійно вживають заходів задля недопущення випадків порушення податкового законодавства платниками податків.

«Влада, громада і бізнес мають працювати спільно, адже від цього у значній мірі залежить подальший розвиток як регіону, так і країни в цілому», - резюмувала керівник податкової служби Сумщини.

Довідково: на території вищезгаданих об’єднаних територіальних громад зареєстровано 67 платників єдиного податку ІV групи:

В.-Сироватська ОТГ - 7 СГД; Садівська ОТГ - 24 СГД. Станом на 01.01.2021 р. податковий борг до місцевих бюджетів Сумщини складає 415 844,4 тис. грн., із них: Верхньосироватська ОТГ - 941,5 тис., в т.ч. юридичні особи - 772,3 тис. грн.; Садівська ОТГ - 739,3 тис., в т.ч. юридичні особи - 622,4 тис. грн.


п»ї
Читайте в этой рубрике

Бюджет Сум vs COVID-19: кто кого?

Как злосчастный вирус повлиял на доходы Сумской громады в 2020 году

Прошлый год стал большим испытанием не только для нашей медицины, но и для бизнеса и экономики всей страны. А это, в свою очередь, не могло не отразиться на местных бюджетах. И бюджет Сумской городской громады не... Читать статью полностью

Будівельний флагман Сумщини

Купити квартиру з індивідуальним плануванням - це можливо!

Флагман будівельного ринку області - компанія «Сумбуд» почала продаж квартир у 14-поверховому будинку на пр. Лушпи, 5, корпус 12, у мікрорайоні «Еспланада».

Корпус має один під’їзд на 56 квартир (28 2-кімнатних і 28 3-кімнатних).... Читать статью полностью

Почему ликвидируют управление имуществом?

На сайте Сумского областного совета 11 февраля появился проект решения о ликвидации единственного в облсовете управления - коммунальным имуществом.

Вместо него (согласно следующему проекту решения от этого же числа) будет создан отдел по вопросам коммунальной собственности с двумя... Читать статью полностью

Из департамента АПК - в департамент экономики

В начале прошлой недели появилась информация, что директор департамента агропромышленного развития Сумской ОГА Александр Маслак уже не работает на этой должности. Это стало известно после того, как по поводу его увольнения к главе Сумского облсовета Виктору Федорченко обратились представители... Читать статью полностью

Сначала ДПТ - потом аукционы!

Депутаты не стали давать добро на торги на право аренды трех участков на ул. Ковпака

На январской сессии Сумского горсовета депутаты должны были рассмотреть три вопроса о проведении аукционов на право аренды земли. Речь шла об участках на ул. Ковпака, которые предлагалось передать... Читать статью полностью

Департамент соцзахисту: наявність судового спору не мала негативних наслідків для бездомних осіб

У газеті «Ваш Шанс» №2 від 06.01.2021 р. була опублікована стаття «В сумском центре реинтеграции перестали кормить». Із розмови з директором Центру реінтеграції бездомних осіб стало відомо, що центр не міг надавати бездомним особам соціальні послуги, зокрема пов’язані із забезпеченням... Читать статью полностьюНовости
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Новости
Товары