Ділова розмова

Будівельний флагман Сумщини

Оренда і купівля комерційної нерухомості - в самому центрі Сум!

Один із будівельних лідерів Сумщини АТ «Сумбуд» успішно розвиває напрямок комерційної нерухомості, пропонуючи орендарям і покупцям торговельні та офісні приміщення в центрі міста.

Площі, що надаються в оренду, позитивно виділяються не тільки зручним розташуванням, а й простором, зовнішнім і внутрішнім благоустроєм, наявністю паркінгу і охорони. Все це допомагає підприємцям залучати більшу кількість клієнтів та покупців.

Сьогодні АТ «Сумбуд» може запропонувати до продажу та оренди кілька приміщень під комерційну нерухомість.

За адресою: пр. Лушпи, 5 (мікрорайон «Еспланада»). Важливою особливістю цих приміщень є те, що вони із самого спочатку проєктувалися і будувалися саме як комерційна нерухомість, тому відкрити тут офіс або магазин буде значно простіше. Адже кожен об’єкт на першому поверсі має окремий вхід, свою окрему каналізацію і водогін, а також індивідуальне опалення - все зроблено згідно з прийнятим нещодавно законодавством, яке посилило нормативи для офісних приміщень. Плюс до цього - всі приміщення утеплені за останніми вимогами ДБН із зовнішньої сторони фасаду, мають енергоефективні вікна, паркінг для автомобілів і відмінне розташування.

У новій будівлі в центрі міста на вул. Петропавлівській, 73а, здаються/продаються два просторих офіси на першому поверсі.

Перше приміщення з окремим входом може бути використане як два окремих офіси (площа: 196,6 кв. м + 168,6 кв. м). Площа другого приміщення - 182,6 кв. м. В них зроблені окремі санвузли. На металопластикових вікнах встановлені решітки. Вхід викладений тротуарною плиткою, на території облаштований паркінг.

В оренду також пропонується цокольний поверх із двома окремими входами (площа приміщень - 384,8 кв. м і 387,1 кв. м).

У торговому центрі «Євробазар-2» здаються приміщення різної квадратури під офіси на нульовому, першому, другому і третьому поверхах. В них є ремонт, можливість підключення бездротового Інтернету. У комплексі працює охорона, підключено відеоспостереження. Зроблено зручний під’їзд, а для автомобілів передбачена парковка.

Контакт з питань оренди: тел. 095-222-85-25, Сергій Вишемірський

З питань придбання квартир і комерційної нерухомості від АТ «Сумбуд» в мікрорайоні «Еспланада» звертатися за адресою: м Суми, вул. Петропавлівська, 86, 1-й поверх, Центр продажу квартир, на офіційний сайт компанії: www.sumbud.sumy.ua або за тел.:

050 044-44-57, 050 044-44-58.

Ліц. №1326/15 від 25.03.2015 г., №РУ-1326/15 ІП


п»ї
Читайте у цій рубриці

Полезные колл-центры: как связаться?

На сегодня в Сумах работа колл-центров организована в пяти городских медучреждениях. Пациент звонит по единому номеру, а специалист предоставляет полную информацию или консультацию.

В таких справочных службах можно узнать: график работы врачей; график работы отделений и врачей в... Читати статтю повністю

Без паники, перерасчет есть

Почему при нулевом потреблении воды вам могут выставить счет на оплату?

В квартире пожилых пенсионеров из Сум вот уже полгода никто не живет, сами они там бывают наездами - проверить, все ли в порядке. Ни водой, ни газом никто не пользуется. На 1 января этого года на счетчике горячей... Читати статтю повністю

Копить долги можно только в красной зоне

Коммунальщикам снова разрешили отключать потребителей от услуг

Украинцы уже привыкли жить в условиях постоянного карантина, который, кроме неудобств, принес и определенные плюсы. В частности, коммунальщики не могли отключить потребителя от услуг, даже если у него была многотысячная... Читати статтю повністю

Мясокомбинат: опять на те же грабли

Сумские депутаты никак не могут дать добро на оформление земли на ул. Харьковской, 103

Полтора года назад городская власть уже пыталась разобраться с землей бывшего мясокомбината. Однако тогда депутаты предыдущей каденции так и не смогли ничего решить.

Потому АО «Банк Кредит Днепр»... Читати статтю повністю

Помощь при болезни Паркинсона

СумскаЯ городская центральная больница расширила спектр услуг для пациентов - на базе поликлинического отделения №1 (ул. 20 лет Победы, 13) начал работу центр экстрапирамидных заболеваний.

Показания для посещения этого центра - болезнь Паркинсона, вторичный паркинсонизм (сосудистый... Читати статтю повністю

50 м - для укрепления обороны...

Что будет с земельными участками вдоль линии государственной границы на Сумщине?

О дополнительном укреплении границы с Россией у нас говорят уже давно, но теперь, похоже, перешли от слов к делу. 18 августа президент подписал указ о введении в действие решения СНБО, предусматривающего... Читати статтю повністю

Нове дихання унікальної споруди!

В рамках проєкту реконструкції на Центральному ринку відкрилися нові торгові відділи

1 вереснЯ відбулося довгоочікуване відкриття нових торгових відділів на Центральному ринку міста Суми - «Одяг і взуття» та «Сумки - валізи - текстиль», що розмістились у приміщенні колишніх павільйонів... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!