Ділова розмова

Нове дихання унікальної споруди!

В рамках проєкту реконструкції на Центральному ринку відкрилися нові торгові відділи

1 вереснЯ відбулося довгоочікуване відкриття нових торгових відділів на Центральному ринку міста Суми - «Одяг і взуття» та «Сумки - валізи - текстиль», що розмістились у приміщенні колишніх павільйонів «М’ясний» та «Молочний» у критій будівлі ринку. Сюди переїхали підприємці, які раніше мали торгові площі вздовж вулиці Набережної р. Стрілки, 1.

Про переваги цієї трансформації годі й говорити! Сучасний інтер’єр, який продовжує архітектурний ансамбль із «Євробазаром», гарне освітлення, зручні примірочні, широкий асортимент товарів, а найголовніше - доступні ціни. Немалозначним стало те, що новітня система вентиляції забезпечує тут комфортну температуру в приміщеннях увесь рік - прохолодну влітку та теплу взимку. Завдяки цим умовам покупцю тепер не потрібно поспіхом, не примірявши, купувати річ, а можна все роздивитись і обдумано підійти до свого вибору, а продавці, в свою чергу, матимуть чудові умови праці.

Вже найближчим часом на місці, що невдовзі звільниться, вздовж вулиці Набережної р. Стрілки, 1, планується облаштування додаткових паркувальних місць, озеленення території та створення зони відпочинку з дитячими майданчиками.

Тож осінь на ринку розпочинається з чергових відкриттів, яким передувала велика робота та сила-силенна зусиль. Оскільки адміністрація ринку опікується, крім високої якості продукції, ще й тим, щоби тут було зручно та комфортно як відвідувачам, так і підприємцям.

Це стало наступним етапом реалізації проєкту з реконструкції та перебудови всього Центрального ринку, який розпочався понад п’ять років тому. Першою ластівкою цього задуму став ТРЦ «Євробазар», де розташовано майже 450 магазинів для торгівлі промисловою групою товарів. Слідом за ним, один за одним, відкрили свої двері для відвідувачів «Фруктово-овочевий» та «Селянський» павільйони.

Після того розпочалась масштабна реконструкція основної (так званої критої) будівлі, де грамотно упорядкували «Молочний», «Рибний», «М’ясний» та «Сиро-Ковбасний» відділи. Тут встановлене сучасне обладнання, високотехнологічні холодильники, резервуари для живої риби, створені зручні торгові місця для продажу домашньої сільгосппродукції. На даний час це приміщення продовжує удосконалюватись і оптимізуватись.

Адміністрація Центрального ринку наголошує: «Ми прагнемо зробити ринок більш сучасним та комфортним». А продавці наполягають, що, незважаючи на те, що ринок все більше набуває «європейського формату», він зберігає свої старі традиції, тому покупець завжди може прийти - поторгуватись, купити гарну річ за більш прийнятну ціну та піти з базару в гарному настрої!

Приходьте та переконайтесь!


п»ї
Читайте у цій рубриці

Будівельний флагман Сумщини

Оренда і купівля комерційної нерухомості - в самому центрі Сум!

Один із будівельних лідерів Сумщини АТ «Сумбуд» успішно розвиває напрямок комерційної нерухомості, пропонуючи орендарям і покупцям торговельні та офісні приміщення в центрі міста.

Площі, що надаються в оренду, позитивно... Читати статтю повністю

Мясокомбинат: опять на те же грабли

Сумские депутаты никак не могут дать добро на оформление земли на ул. Харьковской, 103

Полтора года назад городская власть уже пыталась разобраться с землей бывшего мясокомбината. Однако тогда депутаты предыдущей каденции так и не смогли ничего решить.

Потому АО «Банк Кредит Днепр»... Читати статтю повністю

Копить долги можно только в красной зоне

Коммунальщикам снова разрешили отключать потребителей от услуг

Украинцы уже привыкли жить в условиях постоянного карантина, который, кроме неудобств, принес и определенные плюсы. В частности, коммунальщики не могли отключить потребителя от услуг, даже если у него была многотысячная... Читати статтю повністю

Полезные колл-центры: как связаться?

На сегодня в Сумах работа колл-центров организована в пяти городских медучреждениях. Пациент звонит по единому номеру, а специалист предоставляет полную информацию или консультацию.

В таких справочных службах можно узнать: график работы врачей; график работы отделений и врачей в... Читати статтю повністю

Без паники, перерасчет есть

Почему при нулевом потреблении воды вам могут выставить счет на оплату?

В квартире пожилых пенсионеров из Сум вот уже полгода никто не живет, сами они там бывают наездами - проверить, все ли в порядке. Ни водой, ни газом никто не пользуется. На 1 января этого года на счетчике горячей... Читати статтю повністю

50 м - для укрепления обороны...

Что будет с земельными участками вдоль линии государственной границы на Сумщине?

О дополнительном укреплении границы с Россией у нас говорят уже давно, но теперь, похоже, перешли от слов к делу. 18 августа президент подписал указ о введении в действие решения СНБО, предусматривающего... Читати статтю повністю

Помощь при болезни Паркинсона

СумскаЯ городская центральная больница расширила спектр услуг для пациентов - на базе поликлинического отделения №1 (ул. 20 лет Победы, 13) начал работу центр экстрапирамидных заболеваний.

Показания для посещения этого центра - болезнь Паркинсона, вторичный паркинсонизм (сосудистый... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!