По делу

Святкуємо разом!

«Кусум Фарм» вітає з Днем фармацевта України

Із року в рік у третю суботу вересня (цьогоріч - 18-го числа) в Україні прийнято святкувати День фармацевта. Цей день було виокремлено недарма, адже він призначений для того, щоб відзначити величезний внесок людей, які присвятили своє життя фармацевтичному терену, а значить, і охороні здоров’я всього українського народу.

День фармацевта - професійне свято як для виробників, так і для всіх аптекарів (провізорів), дистриб’юторів фармацевтичної продукції, співробітників організацій і установ, які здійснюють контроль над якістю лікарських засобів.

На сьогодні в цій галузі в Україні працюють понад 350 тисяч фармацевтів. Усі вони відзначають своє професійне свято з розумінням того, що їх робота є вкрай важливою для людей. Адже саме завдяки фармацевтам країна забезпечена всіма необхідними лікарськими препаратами, а в такі непрості часи, як зараз, у період пандемії, вони разом із лікарями вступають у боротьбу з хворобою, часто беручи перший удар на себе. Не покладаючи рук, працівники на заводах виробляють необхідні ліки, дистриб’ютори швидко і вчасно поставляють їх до аптек, а аптекарі, як психологи, знаходять професійний підхід до кожного відвідувача.

Варто відзначити, що Україна не тільки забезпечує ліками свою державу, а й ще є експортером, працюючи в цьому напрямку з 25 країнами світу. Асортимент препаратів, що у нас випускаються, постійно поповнюється, оновлюється та вдосконалюється. За офіційними даними, в Україні працює близько 10 тисяч аптек, більше 5 тисяч аптечних пунктів і понад 6 тисяч аптечних кіосків.

Український фармацевтичний завод ТОВ «Кусум Фарм» (м. Суми) групи фармацевтичних компаній «Кусум» - це сучасне підприєм-ство з виробництва нестерильних лікарських засобів у твердих дозованих і рідких нестерильних лікарських формах для перорального застосування. Тут виробляють генеричні (еквівалентні) лікарські засоби різних фармакологічних груп, багато з яких раніше були взагалі відсутні на фармацевтичному ринку України.

Фармацевтична компанія «Кусум Фарм» спеціалізу-ється на розробці та виробництві лікарських засобів, призначених для лікування пацієнтів із серцево-судинними, гастроентерологічними та ендокринними (зокрема, цукровий діабет) захворюваннями. На сьогодні в МОЗ України вже зареєстровано понад 60 лікарських засобів виробництва ТОВ «Кусум Фарм».

На підприємстві в Сумах працює майже пів тисячі співробітників, і кожен із них вкладає свій вагомий внесок у розвиток фармацевтичної галузі України.

З нагоди свята «Кусум Фарм» від щирого серця

вітає всіх причетних до Дня фармацевта України

і бажає, щоб інтерес до роботи ніколи не зникав,

щоб ваші безцінні знання приносили людям ще більше користі

і здоров’я, щоб ваша праця завжди високо цінувалася.

«Ми впевнені, що попереду у нас іще багато звершень

і досягнень, а фармацевтична галузь України досягне

ще більших висот. Тому здоров’я, наснаги і вперед -

до нових перемог! Зі святом!»


п»ї
Читайте в этой рубрике

Госимуществом успешно торгуют

Не сказать, чтобы очень ходко продавались на Сумщине объекты приватизации. Мало у нас пока выставлено интересных для предпринимателей лотов.

Но, тем не менее, по словам и.о. замначальника регионального отделения ФГИ Украины по Полтавской и Сумской областям - начальника управления... Читать статью полностью

Благодаря «Ростку» сумчане покорили вузы по всему миру

В Сумской классической гимназии рассказали о результатах, которые дает программа

Мы уже не первый раз рассказываем читателям об образовательной программе «Росток», которая появилась гораздо раньше, чем НУШ (Новая украинская школа), и до сих пор считается наиболее результативной.... Читать статью полностью

Госимуществом успешно торгуют

На Сумщине провели 12 удачных аукционов и надеются провести еще больше

Не сказать, чтобы очень ходко продавались на Сумщине объекты приватизации. Мало у нас пока выставлено интересных для предпринимателей лотов.

Но, тем не менее, по словам и.о. замначальника регионального отделения... Читать статью полностью

Будівельний флагман Сумщини

Будівельна техніка - для всіх робіт!

Один із найбільших забудовників у Сумській області - АТ «Сумбуд» - володіє технологіями, які дозволяють здійснювати замкнутий цикл робіт - від проєктування до випробування і здачі під ключ. Такий підхід дозволяє компанії утримувати мінімальні... Читать статью полностью

Новости
Реклама
Новости
Будь в курсе!