Ділова розмова

Олександр Лисенко: «Комунальний транспорт у Сумах залишатиметься соціальним»

У Сумах застосують можливі компенсаторні механізми, аби не допустити значного підвищення вартості проїзду в комунальному транспорті.

Встановлення на території України обмежень, спрямованих на запобігання поширенню гострої респі-раторної хвороби COVID-19, і запроваджені в зв’язку з цим обмеження щодо кількості пасажирів, які призвели до скорочення майже на третину пасажиропотоку, призвели до скрутної фінансової ситуації на КП «Електроавтотранс». Зі зростанням основних складових тарифу ситуація погіршилася. Тож на комунальному підприємстві розрахували обґрунтований тариф, який мають намір запровадити на період дії карантину: для автобусів - 9 грн, для тролейбусів - 10 грн.

Відповідний проєкт рішення оприлюднений на інформаційному порталі Сумської міської ради і має бути розглянутий членами виконавчого комітету. Втім, уже зараз міський голова Олександр ЛИСЕНКО говорить про те, що підвищення тарифу до такого рівня не буде. Розуміючи те, що комунальний транспорт виконує соціальну функцію і ним користуються насамперед вразливі верстви населення, керівництво міста планує піти шляхом відшкодування комунальному підприємству різниці між розміром тарифу на перевезення, що буде затверджений, і тим, який подав комунальний перевізник.

«Зрозуміло, що для тролейбуса та автобуса 9 і 10 грн відповідно не буде. Буде невелике підвищення, але вагоме навантаження нестиме бюджет. Ми надаватимемо компенсацію, щоб цей транспорт залишився соціальним. Не можна просто просити постійно гроші, має бути розрахований обґрунтований тариф і компенсація за різницю в тарифах», - зазначив Олександр Лисенко.

Принагідно очільник міста повідомив, що триває виготовлення для Сум решти 10 тролейбусів, придбаних за кредитні гроші Європейського інвестиційного банку. Затримка з їх надходженням виникла через проблеми у виробника з запчастинами.

Майже половина транспорту вже готова та проходить обстеження й обкатку. Міська влада розраховує отримати всі машини до кінця року.


п»ї
Читайте у цій рубриці

У Сумах відкриється новий салон майстерності: що чекає на гостей свята

Читати статтюДрузІ! Ми раді поділитися з вами надзвичайною новиною - 30 вересня у Сумах відкривається новий салон майстерності! Сьогодні мережа українського бренду електроінструментів для будівництва та ремонту Dnipro-M - це понад 380 просторів, де кожен може знайти свій улюблений інструмент... Читати статтю повністю

Сумы может убить цена на газ?

На заседании Сумского горисполкома 24 сентября мэр Сум Александр Лысенко рассказал о том, что Ассоциация городов Украины в связи с последними событиями вокруг цены на газ направила обращение правительству с просьбой принять решение до конца отопительного сезона оставить цену на газ... Читати статтю повністю

Ремонты дорог в этом году отменяются?

Читати статтюПочему работы на пр. Лушпы в Сумах и магистрали Недригайлов - Козельное могут так и не начаться

На дворе конец сентября, а это значит, что для дорожно-ремонтных работ времени осталось не так уж много - от силы пару месяцев, даже при самых благоприятных погодных условиях.

А... Читати статтю повністю

Будівельний флагман Сумщини: Пропонуємо готове до заселення житло!

Один із лідерів будівельного ринку області - компанія «Сумбуд» - пропонує житлову нерухомість уже в заселених у цьому році будинках - купуй і відразу заїжджай!

Йдеться про корпус №22/1 мікрорайону «Еспланада» за адресою: пр. Лушпи, 5. Також вже готовий до заселення корпус №11 за... Читати статтю повністю

Освіта за кордоном - від мрії до реальності

Читати статтюЯк у Сумах «Центр Міжнародних Програм» допомагає створити академічне майбутнє

Здобути освіту за кордоном цілком реально. Ось тільки самотужки обрати навчальний заклад буває досить складно. Добре, що у Сумах є досвідчені помічники - регіональне представництво «Центр Міжнародних Програм»... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!