По делу

Будівельний флагман Сумщини

Фундаменти - за найновішими технологіями!

Компанія «Сумбуд» є одним із лідерів не тільки в житловому будівництві, а й ще в цілому ряді інших напрямків будівельної галузі. Так, її підрозділ «Сумбудпроект» займається проєктуванням і дизайном приміщень, обслуговуючи клієнтів не тільки з Сумської області, а й з усієї України. Ще одне відділення «Сумбуда» - «Головна випробувальна лабораторія в будівництві» - взагалі не має аналогів у нашому регіоні, досліджуючи і розробляючи нові технології.

Дочірнє підприємство «Сумбуда» - «Фундамент-Інвестбуд» - займається будівництвом пальових фундаментів. Володіючи цілим рядом унікальних у нашому регіоні технологій, ця компанія може працювати з найширшим спектром паль.

1. Забивні палі довжиною до 12 м.

2. Ґрунтоцементні палі діам. від 300 до 750 мм.

3. Буронабивні діам. від 300 до 800 мм.

4. Бетонні діам. від 300 до 800 мм.

5. Гвинтові палі діам. 300 і 500 мм.

Остання технологія (гвинтові палі) - найновіша на сьогодні. Це тип паль, які заглиблюють в ґрунт методом загвинчування в поєднанні з вдавленням. Гвинтові палі складаються зі стовбура і лопаті (або лопатей). Виготовляються з литих або зварних сталевих деталей.

«Фундамент-Інвестбуд» не тільки освоїв технологію монтажу гвинтових паль, а й виробництво їх на базі «Сумбуду», також робить розрахунки по фундаменту. Сьогодні компанія готова працювати з палями 300 і 500 мм в діаметрі і до 10 м у довжину.

Переваги гвинтових паль:

• мінімальні терміни будівництва;

• економічність (більш ніж на 30% дешевше бетонного фундаменту);

• відмова від земляних робіт і вирівнювання ділянки;

• відсутність вібрації і шуму при заглибленні;

• роботи можна виконувати в будь-який час року;

• висока довговічність, можливість використовувати на болотистих ґрунтах, з високим рівнем підземних вод;

• широкий спектр застосування;

• готові до сприйняття повної проєктної потужності відразу після загвинчування;

• можливість повторного використання.

Застосовуються гвинтові палі для капітальних споруд, об’єктів індивідуального житлового будівництва, гідротехнічних об’єктів на обводнених ґрунтах (причали, мости і т.п.), ЛЕП і щогл, ангарів і складів, промислових теплиць тощо.

За допомогою гвинтових паль здійснюють реконструкцію будівель і доріг, зміцнюють і підсилюють монолітні фундаменти на складних ґрунтах. Фундаменти на гвинтових палях популярні в якості підстав для тимчасових споруд (торговельних павільйонів, атракціонів і т.п.), терас, альтанок та інших об’єктів, які в тому числі вимагають високого рівня надійності та виготовлення в стислі терміни. Відсутність шуму і вібрації під час установки робить гвинтові палі незамінними при роботі в умовах щільної міської забудови.

Відзначимо, що підрозділ «Сумбуда» «Фундамент-Інвестбуд» спеціалізується на зведенні па-льових фундаментів будь-якої складності і різноманітності протягом всього календарного року. Мобільність техніки дозволяє «Фундамент-Інвестбуду» оперативно здійснювати її передислокацію в будь-який куточок країни та в найкоротший термін почати будівництво. Можливість роботи в три зміни - зменшує тривалість і витрати.

З питань облаштування фундаментів - звертатися до керівника «Фундамент-Інвестбуду» Віталія Курдеса за тел. 099 070-67-81 або за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 86.

З питань придбання квартир і комерційної нерухомості від АТ «Сумбуд» звертатися за адресою: м Суми, вул. Петропавлівська, 86, 1-й поверх, Центр продажу квартир, на офіційний сайт компанії: www.sumbud.sumy.ua або за тел.: 050 044-44-57, 050 044-44-58. Ліц. №1326/15 від 25.03.2015 г., №РУ-1326/15 ІП


п»ї
Читайте в этой рубрике

Якість, перевірена часом

Віконні системи Kommerling 76AD, 76MD - альтернатива алюмінієвим конструкціям

Ми з родиною зводимо будиночок. Стіни, дах - уже готові. Останнє, що маємо доробити у цьому сезоні, - встановити вікна та двері. Я вдячна моїй роботі, яка привела мене до вивчення віконного ринку. Зараз... Читать статью полностью

Перемычка между ТЭЦ и КСПУ городу не нужна?

ХотЯ ситуация на АО «Сумское НПО» остается стабильно тяжелой и включение тепла на территории КСПУ каждый год оказывается под угрозой, городская власть продолжает все так же халатно и легкомысленно относиться к решению этой проблемы.

Речь идет о строительстве так называемой перемычки... Читать статью полностью

Возродим сумской Почаев!

Читать статью21 октября пройдет крестный ход от Шпилевки до Сум в честь Корсунско-Шпилевской иконы Божией Матери

Когда библейские пророчества о морах, потопах, войнах буквально сбываются у нас на глазах - самое время вспомнить о крестных ходах. Ведь в крестном ходу самое главное - это молитва,... Читать статью полностью

Горячий вопрос последней сессии

Депутаты не стали голосовать скопом инвестпрограммы «Сумытеплоэнерго» и изменения в них

В один из последних дней сентября в Сумах прошла сессия Сумского горсовета. И, как всегда, на ней не обошлось без горячих вопросов. Как ни странно, один из них действительно коснулся «горячего»... Читать статью полностью

Пригород: вчера было по 20, а сегодня...

Почему перевозчики начали стремительно поднимать расценки на проезд

Село Битица находится в 20 км от Сум. С недавнего времени вместе с еще четырьмя населенными пунктами (Пушкаревка, Вакаловщина, Зеленый Гай и Никольское) они образовали Битицкий старостинский округ и вошли в состав... Читать статью полностьюНовости
Реклама
Новости
Будь в курсе!