Будьмо здорові!

Дивовижні плюси від вживання сметани

Сметана - молочний продукт, отриманий шляхом сквашування звичайних вершків деякими видами молочнокислих бактерій.

Дивовижні поживні переваги сметани будуть корисні багатьом. Наприклад, люди, що хочуть споживати достатню кількість білка, сміливо можуть додавати сметану у свій раціон. Сметана - відмінне джерело кальцію - мінералу, відповідального за зміцнення здоров’я кісток. Згідно з науковими джерелами, одна порція сметани дасть нам цілих 12% рекомендованої добової норми рибофлавіну.

Крім того, фосфор, що міститься в сметані, працює в поєднанні з вітамінами групи В, забезпечуючи безперебійне функціонування багатьох процесів в організмі. А це включає функцію нирок, м’язів та нервів. Однією з поживних речовин, що містяться в сметані, є вітамін B12, який підтримує здоров’я нервових клітин і зміцнює імунну систему.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Звіробій - цілитель ран

В народі з давніх-давен його називають «рослиною від 99 хвороб»

ЗВІРОБІЙ - унікальна рослина з цілим спектром корисних властивостей. За старих часів його називали «ліками від 99 хвороб».

Звіробій містить масу корисних і потрібних організму речовин, проте при надмірному вживанні він... Читати статтю повністю

Хворі коліна вам подякують!

ЯКЩО болять коліна, потрібно взяти лист хрону, занурити в окріп, прикласти на 2-3 години. Листя хрону добре витягує солі, і біль минає. Курс лікування - 7 днів.

Якщо травмовані суглоби на ногах: на ніч треба робити компреси з розчину господарського мила. Візьміть денатурат і гас... Читати статтю повністю

Незвичайні секрети лаврового листя

Сучасні підлітки часто купують величезну кількість будь-яких препаратів, щоб позбутися прищів (акне). Але в більшості з них використовують компоненти з лаврового листа.

... Читати статтю повністю

Домашнє ламінування волосся

Серед послуг, які пропонують перукарі, зараз дуже популярне ламінування волосся. Вони стверджують, що ця процедура зберігає волосинки, як під плівкою. Ламінування захищає волосся від зовнішнього впливу шкідливих факторів та відновлює ослаблені волосинки.

Інакше ламінування можна назвати... Читати статтю повністю

Один із рецептів боротьби з підлітковими прищами:

• подрібнюємо кілька листочків лаврового листа і засипаємо в ємність, заливаємо гарячою водою і настоюємо протягом 3-4 годин. Проціджуємо, змочуємо в отриманому настої ватяний диск і протираємо проблемні ділянки шкіри 2-3 рази на день.

Лаврова олія допоможе зміцнити волосся та усунути... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!