Соціум

Повертаємося до нашого читача!

Війна проти України, яку розв’язав російський агресор, створила умови, за яких тижневику «Ваш Шанс» довелося взяти паузу у випуску газети. Деякі українські друковані ЗМІ взагалі прийняли рішення більше не виходити. Але сумський «Шанс» вирішив повернутися до своїх читачів попри доволі тяжкий час та безліч труднощів. Давайте разом створювати нову, більш досконалу версію газети! Разом - до Перемоги! Разом - до розвитку! Все буде Україна!


п»ї
Читайте у цій рубриці

Ворог найбільше замінував кладовища

У Тростянці вже знешкоджено понад три тисячі пасток - розтяжок, снарядів та гранат

РОЗТЯЖКИ, гранати, міни, снаряди - після перебування орків на Сумщині земля буквально нашпигована вибухо-небезпечними предметами і піротехніки щодня знешкоджують десятки «сюрпризів».

Лісосмуги, польові... Читати статтю повністю

Втрати: в Сумах попрощалися з двома захисниками України

2 травня у Сумах провели в останню путь Євгенія Приходька, який віддав своє життя за свободу України. Боєць 95-ої десантно-штурмової бригади загинув 14 квітня, отримавши осколкові та кульові поранення, несумісні з життям. Трапилося це під час оборонного бою на околиці населеного пункту... Читати статтю повністю

Кадетський корпус: у Сумах чи в Хмельницькому?

Область категорично проти перенесення одного зі своїх навчальних закладів у інше місто

ПІД час ворожих обстрілів обласного центру особливо дісталося Сумському державному ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка - у навчальному... Читати статтю повністю

У Тростянці на місці зруйнованої п’ятиповерхівки може бути меморіал

Як повідомив керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, столичні фахівці разом із нашими архітекторами продовжують працювати над концепцією відновлення міста. Вже є попередні результати, напрацьовані ескізи.

«Найближчим часом буде визначено, чи можливо... Читати статтю повністюНовости
Реклама
Новости
Новости
Будь в курсе!