Наше місто

На ціни продуктів може вплинути зміна вартості пального

Заступник начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Галина Даценко під час апаратної наради в Сумській міськраді повідомила, що наразі на території Сумської міської тергромади працюють 410 магазинів із реалізації продовольчих товарів. Графік роботи крамниць залежить від кількості продавців та роботи громадського транспорту. Так, під час розгляду скарги на закриті у вихідні дні продовольчий магазин та кіоск з продажу хліба на кінцевій зупинці Тепличного з’ясувалося, що в цих торговельних точках працює по одному продавцю, тому субота та неділя визначені вихідними. Керівники попереджені про обов’язкове інформування населення про встановлений режим роботи шляхом розміщення оголошення на вході, а також про необхідність пошуку шляхів розв’язання питання.

Протягом тижня робоча група зі здійснення заходів щодо забезпечення цінової стабільності обстежила 71 магазин на вул. Ремісничій, Л. Бикова, Білопільський шлях, у пров. Веретенівський, на Хіммістечку, Басах, у Ганнівці, на вул. Прокоф’єва та 38 торговельних точок на ринку Зарічного споживчого товариства по вул. СКД та ринку «Хімік» по вул. Миру. Щодо роздрібних цін на основні соціально важливі 20 груп продовольчих товарів - вони за тиждень не змінились. На подальшу ситуацію може вплинути зміна ціни на пальне.

Галина Даценко також повідомила, що від підприємців надходять заяви про організацію роботи літніх майданчиків біля закладів ресторанного господарства та тимчасових споруд із продажу кави. Звернення опрацьовуються, готуються матеріали на розгляд виконкому.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Чому не на всі вулиці їздять тролейбуси?

На Роменській та Білопільському шляху необхідно ремонтувати та частково замінити кабель і тролею

ТАКЕ питання останнім часом задають сумські пасажири операторам гарячої лінії КП «Електроавторанс» та в соцмережах чи не щодня.

Про причини

В ніч проти 23 квітня сталася аварія. Після... Читати статтю повністю

Скільки саме сумчани платитимуть за сміття після коригування тарифів ?

Під час останнього засідання виконкому Сумської міськради було ухвалене рішення щодо коригування ТОВ «Сервісресурс» та КП «Чисте місто» тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, що утворюються на території Сумської міської ТГ.

Саме з такою заявою наприкінці... Читати статтю повністю

16 терміналів Starlink - для Сум та області

Які саме міські установи та обласні населені пункти отримають доступ до Інтернету

УЧЕТВЕР, 5 травня, в Сумах відбулася передача 16 терміналів Starlink, які будуть працювати в Сумській та сусідніх громадах.

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни росії проти України засновник... Читати статтю повністю

З 9 травня в Сумах відновили ще два автобусних маршрути!

З понеділка, 9 травня, КП «Електроавтотранс» відновило курсування автобусів за маршрутами №62 (Баранівка - аеропорт) і №63 (Баси - Ганнівка).

Перший обслуговуватимуть два автобуси, перший/останній рейси: вул. Лісна - 6.40, 18.15; аеропорт - 6.57, 17.20.

За другим маршрутом перевезення... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!