Новини

Укрпошта розпочала передплату видань на II півріччя 2022 року

СЕРЕД широкого переліку різних популярних видань - місцева преса, тематичні видання, періодика для розвитку дітей та багато інших. Газети та журнали можна передплатити для себе, батьків, бабусь та дідусів у селах.

Передплата періодичних видань під час війни набуває особливого змісту, оскільки для багатьох людей, особливо пенсіонерів, друковані видання залишаються основним джерелом новин місцевого та районного масштабу. На сьогодні більше 70% періодичних видань продовжують друкуватися та задовольняти потреби своїх читачів.

Передплатити газети та журнали можна:

до 16 червня - видання загальнодержавної сфери розповсюдження;

T місцеві видання (обласні, міські, районні) в строки, що визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами.

Оформити передплату на II півріччя 2022 року можна через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти або у звичайний спосіб - у поштових відділеннях та в листоноші.

В умовах воєнного стану онлайн-сервіс є найбільш безпечним, швидким та зручним способом передплати видань. Ви можете швидко обрати з переліку загальноукраїнське чи місцеве видання та відразу оплатити вартість передплати платіжною карткою. Серед передплатників, які оформлять передплату видань через сервіс «Онлайн-передплата» на суму від 100 грн та терміном не менше ніж на 6 місяців, буде проведений розіграш легендарних поштових марок «Русскій воєнний корабль, іді ...!» та побутової техніки - мультиварок, м’ясорубок.

Передплатники, які оформлять передплату в поштовому відділенні або через листоношу на суму від 100 гривень та більше терміном не менше ніж на 6 місяців, автоматично стають учасниками акції «Я люблю передплату» та прийматимуть участь у розіграші 24 ручних блендерів. Акція триватиме до 25 червня 2022 року включно.

Передплачуючи періодичні видання в нелегкий для нашої країни час, ви не лише підтримуєте українську видавничу галузь, а тим самим робите свій внесок у розвиток економіки нашої країни.

Тож долучайтеся до передплати! А «Укрпошта» докладе всіх зусиль, щоб доставити пресу кожному передплатнику!


п»ї
Читайте у цій рубриці

Окупанти перетворили Тростянецький залізничний вокзал на буцегарню

У Тростянці, який пережив жорстокі часи російської окупації, виявили штаб ворога, розміщений у будівлі залізничного вокзалу. У підвальному приміщенні окупанти облаштували катівню, а на другому поверсі малювали карти бойових дій.

Про такі жахіття після візиту до міста повідомив член... Читати статтю повністю

МВС отримало понад 32 тис. звернень від росіян про розшук своїх військових в Україні

До Міністерства внутрішніх справ України вже надійшло загалом близько 32 тис. звернень про розшук російських солдатів. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів: «Велика масовість була десь на початку березня, а наразі це вже більш звичайна ситуація. Ми... Читати статтю повністю

Сумські зоозахисники просять місцевих жителів про допомогу

Сумське товариство захисту тварин терміново відкриває збір по акції «Шматочок м’яса для пухнастого друга»: «Зараз із запасів залишилося майже нічого, розтягуємо задоволення, так би мовити, аби хоч пахло…»

Нагадаємо, товариство опікується близько 300 тваринами. Це можливо тільки завдяки... Читати статтю повністю

У Глухові ворог розбомбив кладовище, де поховані євреї - жертви погрому 1918 року

8 травня у Глухівській громаді Шост-кинського району росіяни розбомбили єврейський цвинтар. Про його обстріл повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. Він зазначив, що для росії немає нічого святого і росіяни не відрізняються від фашистів, які... Читати статтю повністю

Благодійники допомагають Сумщині з обладнанням

СУМСЬКА область продовжує отримувати благодій-ну допомогу. В регіон надходять не тільки продукти харчування, одяг та медикаменти, а й необхідне для лікувальних закладів медичне обладнання.

Минулого тижня від громадян Великобританії надійшло сучасне дороговартісне медобладнання. Благодійні... Читати статтю повністю

Екоінспектори оцінюють збитки, завдані нафтогазовидобувному комплексу на Сумщині

Держекоінспекція у Сумській області оцінює збитки, завдані довкіллю внаслідок збройної агресії рф проти України, та готує відповідні матеріали Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України для підготовки позову в Міжнародний суд ООН. Так, наразі встановлено,... Читати статтю повністю

В Охтирці розчистили завали в зруйнованому краєзнавчому музеї

Охтирський міський краєзнавчий музей, який розташований на головній вулиці міста в історичній будівлі, зазнав нищівних руйнувань від російських окупантів. У цьому будинку жила історія, яка розповідала про Охтирку та її творців з XVII століття і до жахливої ночі з 7 на 8 березня цього... Читати статтю повністю

У Сумській обладміністрації - серйозні скорочення

ГОЛОВА обласної державної адміністрації - керівник ОВА Дмитро Живицький підписав розпорядження, в якому йдеться про зменшення граничної чисельності структурних одиниць ОДА.

Так, департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської облдержадміністрації - на три одиниці; департаменту... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!