Соціум

Обережно, псевдоподатківці!

Підприємцям області почали телефонувати з пропозицією фінансової допомоги «для армії»

Головне управління Державної податкової служби у Сумській області попереджає: в Роменському районі шахраї вимагають кошти у місцевих під-приємців! Так, з номеру 093-541-88-63 до фермерів телефонує людина від імені начальника Роменської державної податкової ін-спекції з проханням надати фінансову допомогу для армії або тимчасову позику.

При цьому надаються конкретні реквізити карткового банківського рахунку та ПІБ його власника. Наразі ганебне саме те, що тема такого «звернення» дуже болюча для всіх українців, адже йде війна. І кожен готовий допомагати...

Аналогічна ситуація й у Білопільському районі, де керівникам сільськогосподарських підприємств телефонує невідома людина, представляючись начальником Білопільської державної податкової інспекції, й просить надати допомогу коштами у розмірі 8 тис. грн. Знову ж таки вказується конкретний банківський рахунок та ПІБ його власника. Цього разу телефонували з номеру 093-538-52-23.

Подібне сталося й у Глухові. Телефонний номер був уже знайомий - 093-541-88-63, раніше він засвітився у Ромнах, й отримувач не змінився.

Податківці звертаються до підприємців: не ведіться на провокації! Суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу просять бути пильними та обачними. Не зволікайте та негайно телефонуйте на номери територіальних відділів УМВС України в Сумській області!


п»ї
Читайте у цій рубриці

Як пройшов минулий тиждень на Сумщині?

17 травня в Охтирку прилетіло п’ять ворожих ракет. Близько п’ятої години ранку п’ять ро-сійських ракет прилетіли по мирним цивільним об’єктам в Охтирці та спричинили чимало руйнувань. Загорілися складські приміщення. Ударною хвилею пошкодило вхідні двері до під’їзду двоповерхового... Читати статтю повністю

Коли замість сервісу - справжній шок...

Сумчанку, яка заплатила за повну відстань, в іншій країні висадили за 200 км до точки прибуття

ЗА останні три місяці багатьох українців розкидало по всіх усюдах. В такі часи доводиться докладати немало зусиль, щоб не втратити зв’язку з рідними. Тож на вагу золота взаємодопомога... Читати статтю повністю

Перший суд над російським військовим-убивцею

Сержанта Вадима Шишимаріна визнали винним та винесли вирок - довічне ув’язнення

ВУКРАЇНІ розпочався перший судовий процес щодо воєнних злочинів росій-ських військових - у Солом’янському райсуді Києва розглядається справа Вадима Шишимаріна.

21-річного командира відділення 4-ої танкової... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!