Феміда

Росіяни забруднили повітря в області більше ніж на 140 млн грн

УБЕРЕЗНІ війська рф протягом двох ночей наносили авіаудари по території та об’єктам одного з нафтогазовидобувних комплексів Сумщини. Внаслідок цього загорілися великі ємності з нафтою та нафтоводяною сумішшю.

Тож упродовж двох діб під час пожеж відбувалося безперервне й інтенсивне забруднення атмосферного повітря продуктами горіння.

В рамках кримінального провадження фахівці Державної екоінспекції у Сумській області провели розрахунок збитків, завданих внаслідок забруднення атмосферного повітря. Сукупна сума шкоди за двома фактами бомбардування нафтогазовидобувного комплексу перевищила 140 млн грн. Розрахунки були передані до органів прокуратури для долучення їх до матеріалів кримінальної справи.

Крім того, інспекція опрацьовує інформацію щодо забруднення земельних ресурсів нафтою і нафтопродуктами. Екоінспектори обмі-ряли площу забруднених ділянок та відібрали дев’ять об’єднаних проб ґрунту. За результатами лабораторного аналізу в кожній із відібраних проб виявлено значне перевищення вмісту вуглеводнів та інших забруднюючих речовин. Наразі екоінспектори проводять обчислення шкоди, заподіяної забрудненням земельних ресурсів.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Рашисти вкрали техніку з горіхового саду на Сумщині

У ТОВ «Сумський сад» (с. Сад Сумської області) під час окупації російські військові вкрали сільсь-когосподарську техніку та зламали систему зрошення. Про це повідомив президент Україн-ської горіхової асоціації Геннадій Юдін. Сад кілька разів переніс артобстріл та ракетне бомбардування.... Читати статтю повністю

Розбійний напад у медичних масках

НА початку лютого на Сумщині сталася страшна подія. Ввечері невідомі в медичних захисних масках проникли через вікно до будинку літнього подружжя з села Береза, що на Глухівщині...

В цей час господарі були вдома. Погрожуючи пенсіонерам розправою, нападники хотіли з’ясувати місце... Читати статтю повністю

Кавалер задурив голову майже на 15 тисяч

КАВАЛЕР, з яким шосткинка познайомилась на сайті знайомств, так задурив їй голову, що панянка надіслала йому кілька тисяч гривень, аби той вклав ці гроші у вигідну справу з великими прибутками.

Проте той після отримання коштів перестав виходити з нею на зв’язок. Тиждень тому до... Читати статтю повністю

Двох молодиків із Сумщини підозрюють у державній зраді

ЗА процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури 2 червня затримано двох жителів Сумщини за підозрою в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, молодики добровільно погодились співпрацювати з ФСБ російської федерації... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!