Наше місто

Афера з гуманітаркою чи сфабрикована справа?

Екс-заступниця голови Сумської ОВА відкидає звинувачення в махінаціях із благодійною допомогою

ІЗ початку війни Україні допомагають багато держав і простих людей, які доправляють в нашу країну велику кількість гуманітарної допомоги. Але, як це завжди буває, у великій бочці меду знайдеться місце й ложці дьогтю...

Вже не перший місяць розслідуються непоодинокі випадки розкрадання гуманітарки та різноманітних махінацій із нею. На жаль, Сумщина теж потрапила до цього скандального переліку...

На початку червня Полтавська окружна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно колишньої високопосадовиці Сумської обласної військової адміністрацій за шахрайство, що завдало значної шкоди (ч. 2 ст. 190 КК України). За даними слідства, у березні цього року, одразу після звільнення з посади, не маючи повноважень на вчинення дій від імені державного органу, жінка заволоділа гуманітарною допомогою, що надійшла на адресу Сумської ОВА для жителів Сумщини. Внаслідок заволодіння чужим майном шляхом обману вказаній адміністрації спричинено шкоду на суму понад 185 тис. грн - впевнені прокурори.

Під час досудового розслідування гуманітарну допомогу було вилучено зі складського примі-щення, розташованого у Полтаві, та передано на Сумщину. А протиправні дії особи викрито за зверненням керівництва Сумської ОВА.

Проте сама Вікторія Медвідь, яку навесні звільнили з посади, відкидає звинувачення в махі-націях із гуманітарною допомогою. Про це вона зробила заяву в соцмережі: «Я хочу зазначити, що всі обвинувачення, які до мене пред’явлені, є безпідставними. Жодних прямих чи опосередкованих доказів немає. Справа сфабрикована. Мета одна - прибрати некомфортну та нелояльну до голови ОДА людину. Я розумію, що ситуація у сфері розподілу гуманітарної допомоги дійсно дуже складна. Правильно, що влада почала звертати увагу на це. Але в моєму конкретному випадку - не треба переводити стрілки. Зазвичай найголосніше всіх «тримай вора» кричить той, хто сам «нечистий на руку». На жаль, такі справи повертають нас у радянські часи, коли невинні покарані, а непричетні нагороджені. Повідомляю, що я незгодна зі своїм звільненням. Наразі відбувається розгляд позовної заяви про моє незаконне звіль-нення в Полтавському окружному адмінсуді. В понеділок - перше засідання за участі представників. Звільнення відбулося з порушенням всіх вимог трудового права, без повідомлень, попереджень, в підкилимний спосіб. Всі судові засідання будуть відбуватися відкрито, прозоро. Запрошуємо всіх, щоб мали можливість отримати об’єктивну оцінку по суті справ. Подальші дії - це віра в об’єктивність суду, верховенство права, а не «договірняки».

Що ж, нам залишається зачекати. На сьогодні це все, що відомо офіційно. Сподіваємося, суд розставить крапки над «і» у цій непростій справі.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Підвищення тарифів на проїзд не буде!

БУКВАЛЬНО кілька тиж-нів тому в Кременчуці збільшили тарифи на проїзд у громадському транспорті. З 1 червня в тролейбусах вартість проїзду - 10 грн, а в комунальних автобусах - 12. У приватних же автобусах вартість одного квитка становить 15 грн ще з 26 травня.

Заговорили про можливість... Читати статтю повністю

Які об’єкти будуватимуть, незважаючи на війну?

ЗАЗВИЧАЙ кожного року місто планує певну кількість великих об’єк-тів, які буде втілено в життя протягом цього часу. Але військова агресія росії призвела до зміни багатьох планів, у тому числі й будівельних. Від чого довелося відмовитися в сфері будівництва, а які об’єкти, навпаки,... Читати статтю повністю

У Сумах орендарів комунальної власності планують звільнити від орендної плати

НА сайті Сумської міської ради 31 травня з’явився проєкт рішення про звіль-нення орендарів від орендної плати за користування майном комунальної власності Сумської міської територіальної громади на період дії воєнного стану.

Міська влада хоче зробити це з метою підтримки підприємців... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!