Ділова розмова

На цьому тижні в Сумах видають продуктові набори від держави сумчанам від 75 років

ПРОТЯГОМ робочого тижня, з 13 по 17 червня (включно), в Сумах продуктові набори від держави видають сумчанам віком від 75 років (включаючи тих, котрі народилися в 1947 році), місце проживання яких зареєстровано в межах Сумської міської тергромади.

Отримати таку допомогу можна в дев’яти пунктах видачі:

МЦ «Романтика» (вул. Героїв Сумщини, 3);

школа № 2 (вул. Г. Кондратьєва, 76);

школа № 6 (вул. СКД, 7);

школа № 7 (вул. Лесі Українки, 23);

школа № 10 (вул. Новомістенська, 30);

школа № 20 (вул. Металургів, 71);

школа № 23 (пр. М. Лушпи, 36);

школа № 25 (вул. Декабристів, 80);

школа № 26 (вул. Охтирська, 21).

Із собою необхідно мати: оригінали паспорта та ідентифікаційного коду; довідку про реєстрацію місця проживання особи - додаток 13 до Правил (для власників ID-карток).

Отримати допомогу за пенсіонера може довірена особа (з оригіналом його паспорта та ідентифікаційного коду), але не більше як за двох людей.

Нагадаємо: набори видаються один раз, то ж пенсіонери, які вже отримали цю допомоги як пільговики, зробити це повторно не можуть.

Склад наборів визначений Постановою КМУ № 328, але фасування може відрізнятися в залежності від виду продукції та виробника, при цьому не порушуючи обсяг, визначений на особу з урахуванням відхилення. За даними міського департаменту соцзахисту населення, починаючи з 10 травня вже видано 13282 наборів, отриманих від Полтавської ОВА, та 8024 - сформованих у Сумах.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Пристрасті навколо тростянецького вокзалу

Читати статтюПІСЛЯ деокупації Сумщини місцеві мешканці та влада взялися наводити лад на територіях, які зазнали руйнації під час війни. Зокрема в Тростянці до 24 серпня планують реконструювати залізничний вокзал.

Нагадаємо, що сам вокзал побудували в 1982 році за індивідуальним проєктом, його... Читати статтю повністю

Обласна лікарня отримала головний інструмент для анестезіологів

СУМСЬКІЙ облас-ній лікарні передали сучасну наркозно-дихальну станцію. Цей мобільний багатофункціональний апарат є основним ін-струментом анестезіолога.

Станція дозволяє не тільки подавати анестетик під час операції, а й моніторити показники життєдіяльності пацієнта, проводити штучну... Читати статтю повністю

Підприємцям-волонтерам буде компенсація

НА Сумщині багато підприємців, які в умовах війни не згорнули свою діяльність, біль-ше того - почали допомагати іншим, волонтерити. Таких людей треба підтримувати, вирі-шили в Сумській військовій адміністрації.

І розробили дієві інструменти, які допоможуть малому та мік-робізнесу... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!