Ділова розмова

Обласна лікарня отримала головний інструмент для анестезіологів

СУМСЬКІЙ облас-ній лікарні передали сучасну наркозно-дихальну станцію. Цей мобільний багатофункціональний апарат є основним ін-струментом анестезіолога.

Станція дозволяє не тільки подавати анестетик під час операції, а й моніторити показники життєдіяльності пацієнта, проводити штучну вентиляцію легень.

«Всього завдяки допомозі Міністерства охорони здоров’я України Сумщина отримала чотири таких апарати, один з яких і був переданий обласній лікарні, - коментує керівник ОВА Дмитро Живицький. - Дуже приємно, що за останні десять днів це вже друге надходження сучасного обладнання саме до цього медичного закладу, опорної лікарні, де рятують поранених і лікують людей зі всієї Сумщини. Тиждень тому Сумська обласна лікарня отримала у своє розпорядження ВАК-апарати. Це раньові вакуумні насоси, які називають технологічнім дивом, оскільки завдяки цьому обладнанню швидко виліковують навіть найтяжчі інфіковані, рвані, осколкові рани, що особливо важливо в сучасних умовах. Не менш важливо і те, що у лікарні є висококласні фа-хівці, які вміють працювати на новому обладнані і вкладають душу у свою роботу. Вдячний медикам за врятовані життя наших військових, за збережене здоров’я тисяч людей».


п»ї
Читайте у цій рубриці

Пристрасті навколо тростянецького вокзалу

Читати статтюПІСЛЯ деокупації Сумщини місцеві мешканці та влада взялися наводити лад на територіях, які зазнали руйнації під час війни. Зокрема в Тростянці до 24 серпня планують реконструювати залізничний вокзал.

Нагадаємо, що сам вокзал побудували в 1982 році за індивідуальним проєктом, його... Читати статтю повністю

На цьому тижні в Сумах видають продуктові набори від держави сумчанам від 75 років

ПРОТЯГОМ робочого тижня, з 13 по 17 червня (включно), в Сумах продуктові набори від держави видають сумчанам віком від 75 років (включаючи тих, котрі народилися в 1947 році), місце проживання яких зареєстровано в межах Сумської міської тергромади.

Отримати таку допомогу можна в... Читати статтю повністю

Підприємцям-волонтерам буде компенсація

НА Сумщині багато підприємців, які в умовах війни не згорнули свою діяльність, біль-ше того - почали допомагати іншим, волонтерити. Таких людей треба підтримувати, вирі-шили в Сумській військовій адміністрації.

І розробили дієві інструменти, які допоможуть малому та мік-робізнесу... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!