Будьмо здорові!

Сумська питна вода - безпечна для споживання!

У пабліках та чатах різ-них міст України розповсюджується фейкове повідомлення про можливий спалах холери через холерну паличку у водопровідній воді. Поширення такої неправдивої інформації, ймовірно, спрямовано на дестабілізацію ситуації та на-гнітання паніки серед населення.

Із цього приводу КП «Міськводоканал» нагадує, що Суми отримують воду з глибоководних артезіанських свердловин. Вони надійно захищені від біологічного, хімічного та радіаційного забруднення, тому вода з підземних джерел - екологічно чиста.

Контроль безпечності та якості питної води проводиться щоденно. Атестована вимірювальна хіміко-бактеріологічна лабораторія підприємства здій-снює забір води перед надходженням її до водопроводної мережі і вже в розподільній мережі та слідкує за мікробіологічними, органолептичними, фізико-хімічними, санітарно-токсикологічними показниками її якості.

За результатами аналізів вода в Сумах відповідає держстандартам питної води. Проте зношеність міської водопровідної системи, а також стан вну-трішньобудинкових мереж можуть негативно впливати на якісні характеристики води по залізу та каламутності.

У разі виникнення сумнівів щодо якості води в крані містяни завжди можуть звернутися до диспетчерської служби водоканалу за телефонами (050) 407-81-10; (067) 548-21-12. За заявкою споживача лабораторія підприємства проведе перевірку. У разі виявлення відхилень від нормативних вимог будуть вжиті необхідні заходи.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Продукти-енергетики, що допоможуть подолати втому

Якщо у вас буде достатньо енергії, ви впораєтеся з будь-якою роботою. У нинішніх умовах досить легко відчути себе виснаженим. Не існує ліків від хронічної втоми, але є способи боротися з цим станом. Ось продукти, які допоможуть полегшити симптоми.

Цільнозернові

Тіло потребує вуглеводів... Читати статтю повністю

Ефективні поради для збереження волосся влітку

Спека призводить до нестачі вологи, яку можна помітити на шкірі та волоссі. Клопоту додають вплив УФ-променів, фарбування, сушіння феном... Тож як допомогти своєму волоссю влітку?

Натуральні шампуні

Найкращий спосіб захистити волосся від додаткового висихання - тимчасово використовувати... Читати статтю повністю

Правда про холеру від інфекціоніста

Ірина Троцька пояснила, чи варто очікувати спалаху хвороби на Сумщині

РОСІЙСЬКІ пропагандисти дедалі частіше почали поширювати фейки про нібито наявну біологічну зброю на території України. Про мігруючих «птахів-убивць» ми вже чули, тепер лякають страшилками про заражену питну... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!