Будьмо здорові!

На які хвороби вказують набряки ніг?

Кардіологи зазначають, що при появі набряків ніг перше, що слід зробити, - пробігтися очима по списку препаратів, які людина приймає. Наприклад, такі проблеми можуть викликати блокатори кальцієвих каналів. У цьому випадку їх потрібно замінити іншими засобами. Друге - слід перевірити серце, бо набряки на ногах можуть бути ознаками серцевої недостатності. Тут слід перевірити свій стан на ЕхоКГ. Якщо перші два пункти у нормі, слід перевірити вени. У цьому випадку потрібно УЗД, щоб перевірити наявність венозної недостатності.

Якщо і тут все в нормі - треба здати аналіз сечі, щоб перевірити, чи немає в ній великої кількості білка, який може призводити до набряків на ногах. «Якщо з’являються набряки ніг - треба прийти до лікаря, щоб він направив на ультразвукове дослідження черевної порожнини та лімфовузлів. Насамперед слід перевірити список препаратів і серце, а на решту є час», - попереджають спеціалісти.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Рукола - поживна та корисна!

Читати статтюРУКОЛА, пряна трава з італійською назвою, не так давно ввійшла до нашого раціону, але дуже багатьом припала до смаку. Як і інша листова зелень, рукола має цілий ряд корисних властивостей, а ще - легкий гіркуватий гірчичний присмак, який надає будь-якій страві пікантності.

Багато... Читати статтю повністю

Такі надокучливі натоптиші...

НАТОПТИШІ на ногах є скупченням відмерлих ороговілих клітин. Вони формуються в міс-цях найбільшого тиску на стопу - тому часто виникають при носінні тісного, вузькою незручного взуття. Особливо при ходьбі на високих підборах, коли навантаження на стопу розподіляється нерівномірно.... Читати статтю повністю

Дієта для гіпертоніка: як знизити тиск без ліків

Дотримання дієти при гіпертонічній хворобі є головним способом стабілізації підвищеного артеріального тиску. Тому хворі повинні виключити з раціону цілий список шкідливих продуктів.

Не рекомендовані для вживання:

1. Гострий перець, консервація, копченості (в тому числі тушонка й... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!