Феміда

Ділки контролювали збір коштів у Сумській колонії

СУМСЬКА обласна прокуратура затвердила та 29 червня направила до суду обвинувальний акт стосовно трьох чоловіків, які організовували злочинні зі-брання та поширювали злочинний вплив в установі виконання покарань (ч. 2 ст. 255-1 та ч. 1 ст. 255-2 КК України).

Двоє з них відповідатимуть ще й за шахрайство та вимагання (ч. 2 ст. 189 та ч. 2 ст. 190 КК України).

За даними слідства, двоє чоловіків, відбуваючи покарання в Сумській виправній колонії №116 та користуючись здобутим у кримінальному середовищі авторитетом, встановили на території колонії суворі правила поведінки серед засуджених із вимогами безумовного їх дотримання.

При цьому навіть після звільнення, щоб не втрачати вплив на засуджених, вони організували «сходку» та призначили наближену до себе особу «смотрящим на зоні». Той продовжував координувати злочинну діяльність на території виправної установи, зокрема контролював збір коштів.

Більш того, двоє чоловіків, які на даний час звільнені та перебувають на свободі, відповідатимуть ще й за вимагання та шахрайство. Дізнавшись, що один із засуджених отримав злочинним шляхом велику суму коштів, при цьому на утримання «зло-дійського общака» не віддав частку, вони вимагали у його дружини шляхом надання неправдивої інформації 5 тис. доларів США.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Про махінації, халати та посівну картоплю

Читати статтюНа Сумщині до правоохоронців було подано чотири заяви, що стосувалися проблем із гуманітаркою

ІЗ 24 лютого область отримує гуманітарну допомогу - від міжнародних організацій, благодійників, українських підприємств, небайдужих людей і держави. Скільки всього продуктових наборів... Читати статтю повністю

Трагічний постріл

На Сумщині дядько випадково вбив 7-річного племінника

НАША країна кожного дня несе великі втрати на фронті протистояння з росією. Страшно, що війна торкнулася не тільки дорослих, а й маленьких українців. Так, за інформацією ювенальних прокурорів, на 4 липня внаслідок збройної агресії... Читати статтю повністю

Викрав легкове авто разом із водієм!

Сумський апеляційний суд відмовив у пом’якшенні вироку зухвалому зловмиснику

СУМСЬКИЙ апеляційний суд відмовив у пом’якшенні вироку викрадачу автомобіля, який разом із транспортним засобом викрав і водія!

Пресслужба судової установи нагадує, що свого часу чоловік попросив мешканця... Читати статтю повністю

У Шостці 3-річна дівчинка випала з третього поверху

ПРО дитину, яка випала з вікна квартири на третьому поверсі, в поліцію повідомили медики. Співробітники поліції виїхали негайно. Як попередньо встановили правоохоронці, до трагедії призвело відчинене вікно в одній із кімнат.

Коли бабуся, яка наглядає за дитиною, відволіклася на... Читати статтю повністю

«Герої» в погонах - під розслідуванням

Чи можна знімати дії поліцейських на телефон під час воєнного стану?

ЖИТЕЛЬКА Роменського району виклала в соцмережі запис свого спілкування з місцевою поліцією. Ситуація досить неоднозначна, жінка розмовляла на підвищених тонах і відкрито, що важливо, знімала на телефон весь процес.... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!