Наше місто

У сумському ТРЦ загубився хлопчик

ПОДІЯ сталася 7 липня. 7-річний хлопчик розминувся з мамою біля входу в «Сільпо», що на першому поверсі ТРЦ. Дитина промчала на самокаті далі по коридору, навіть не помітивши, що мама звернула до магазину.

Жінка ж була впевнена, що син вже там. Cлід зазначити, що хлопчик добре орієнтується в магазині, тож спочатку мати не хвилювалася за нього. Але коли не побачила сина ніде, запанікувала.

Пошуки по торговельній залі виявилися марними. Не було дитини і в сусідніх магазинах на першому поверсі.

На другий він піднятися не міг, бо не кинув би самокат, а з ним не зміг би піднятися ескалатором.

Мати вирішила звернутися до охоронця, аби той по системі сповіщення знайшов хлопчика. Але виявилося, що якраз у цей момент співробітник охорони вже почав шукати маму хлопчика, якого привела до посту небайдужа жінка.

Вона розповіла, що побачила дитину, яка стояла з самокатом і тихенько плакала. Спитала, чи не загубився. Почувши «так», повела знайду до охоронного посту.

Журналіст газети «Ваш Шанс» попросив прокоментувати ситуацію директора ТРЦ «Мануфактура» Володимира Лободина.

Він розповів, що подібні випадки бувають приблизно раз на квартал. І в цьому немає нічого дивного, адже територія торговельно-розважального центру велика, людей багато.

Пан Володимир запевнив, що хвилюватися в жодному разі не варто: «В «Мануфактурі» дане питання на-стільки налагоджено, що жодна дитина нікуди не пропаде: всіх знайдуть за лічені хвилини. Всюди стоять камери відеонагляду, і охоронці швидко вирахують місцезнаходження загубленого хлопчика чи дівчинки».

Ксенія Кузнєцова


п»ї
Читайте у цій рубриці

25,5 млн грн за «Чайку»: ексгендиректор «СМНВО» незаконно передав табір під заставу?

ЗА процесуального ке-рівництва окружної прокуратури міста Суми 8 липня повідомили про підозру на той час генеральному директору ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання ім. Фрунзе», чиє зловживання повноваженнями спричинило підприємству майнову шкоду в розмірі 25,5... Читати статтю повністю

Чи буде в Сумах вулиця Паляниці?

Читати статтюМИНУЛОГО тижня, 6 липня, робоча група з проведення експертного обговорення дерусифікації/декомуні-зації топонімів (при Сумській міській раді) знову зібралася, щоб обговорити спірні моменти щодо перейменування вулиць Сумської громади.

Нагадаємо, що на даний час вже сформований перелік... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!