Соціум

Сумська область отримала лише 20% проднаборів від держави: чому затримуються поставки?

У СУМАХ поки що не видають державні продуктові набори. Скіль-ки вже такої допомоги отримало людей в обласному центрі й по області та як скоро чекати на продовження програми - на пресконференції

7 липня розповів заступник голови Сумської ОВА Тарас Савченко.

Він нагадав, що згідно з державною програмою для Сумщини заплановано сформувати 528 тис. продуктових наборів. Пакунки формує Полтавська обласна адміністрація та доставляє на Сумщину. На сьогодні по цій програмі поставлено 103 тис. наборів, 95 тисяч із них вже роздано населенню. Ще приблизно 70 тис. наборів регіон отримав з інших джерел: близько 40 тисяч передали Тернопільська та Волинська області, понад 30 тис. наборів на Сумщині сформували самостійно.

Таким чином, загалом на даний час близько 175 тис. продуктових наборів сформовано і роздано населенню. Полтавська ОВА закупила майже всі складові для комплектації інших продуктових наборів від держави, але не вистачає однієї-двох позицій, які є дефіцитними в Україні. По ним чекають поставок, є певна затримка. Адже згідно з постановою Кабміну в наборах має бути певний перелік продуктів.

Тарас Савченко звернувся до мешканців області: «Хотів би заспокоїти громадськість - усі категорії населення, які мають отримати проднабори, їх отримають».

Також він закликав населення тримати ці набори як довгостроковий резерв і по можливості не використовувати для поточного споживання. Адже війна триває, і в кожній сім’ї має бути запас продуктів на крайній випадок. Один набір, який придбано за державні кошти, розрахований на 3-4 тижні для однієї особи.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Пошкоджено 20% дорожньої інфраструктури!

На відновлення доріг на Сумщині орієнтовно потрібно більше 20 млрд гривень...

ЗА інформацією Сумської ОВА, на експлуатаційне утримання та дрібний поточний ремонт місцевих доріг, пошкоджених ворожою технікою чи бойовими діями, в області виділено 50 мільйонів гривень.

Адже ми маємо... Читати статтю повністю

Ракетний удар по Шостці та поранення фермера

Читати статтю4 липня - кілька громад на Сумщині накрили мінометним вогнем. Після 11:00 на територію Краснопільської громади росіяни скинули саморобний вибуховий пристрій. О пів на першу обстріляли Шалигінську громаду, в тому числі випустили некеровану ракету з гелікоптера.

О 13:00 мінометним... Читати статтю повністю

Куди можна доїхати з Сум?

Читати статтюНЕХАЙ і помаленьку, але кожен тиждень в області стає все більше міжміських і примісь-ких автобусних рейсів.

- Звісно, їх кількість порівняно з довоєнним часом скоротилася, - розповідає нашому кореспонденту заступник директора ТОВ «Сумиоблавтотранс» Юлія Логвин. - У лютому за тиждень... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!