Наше місто

Коли Суми не сумні, а дуже дивні...

ЗВІСНО, будь-яка твор-чість може сподобатися чи не сподобатися - це справа смаку кожної людини. От, наприклад, Сум-ській міській раді та виконкому прийшлася до душі ідея рекламної агенції «Шоколад» щодо своєрідної «інформа-ційної оборони»: на вулицях Сум з’явилися 12 бордів та 12 сітілайтів у рамках соціального проєкту «Суми - місто вільних людей!».

Але сумчани сприйняли цей проєкт неоднозначно: «Ми й без цих бігбордів вкотре на 100 000 грн з наших податків знаємо, чого ми варті. Дешеві картинки... Хто по цей день лобіює інтереси рекламного агентства (яке колись розробляло брендбук Сум) на розбазарювання міського бюджету?»

Звичайно, у Сумах зараз багато вільних рекламних площ - вони буквально всюди. А соці-альна реклама - гарний варіант для рекламістів, адже є пільга по сплаті за оренду місць. Тобто витрата бюджету - лише за ідею рекламної агенції та сам друк постерів. І все ж таки було б цікаво дізнатися, скільки це коштувало сумчанам - на жаль, жодного рішення виконкому з лютого на сайті СМР немає. Незважаючи на те, що декотрі (як ось це!) ніяк не пов’язані з безпекою сумчан і повинні бути доступні для ознайомлення простим мешканцям із тим, як саме розпоряджаються грошима громади народні обранці та їх протеже з виконкому.

Міський голова Сум був поставлений журналістами до відома про наявну проблему з відсутністю фінансових рішень на сайті Сумської ради ще два місяці тому. Але справа так і не зрушила з місця. Як то кажуть, добре, що Олександр Лисенко взагалі просто з’являється в стрімах на «Фейсбуці» на фоні місцевих краєвидів - він хоча б існує в цьому місті!..

Але повернімося до суті примітивних постерів - на кшталт «Я - поет, зовуся Цвєтік. Од мене усім прівєтік»?! Особливо дивною виглядає картинка «Суми не сумні, бо русня на дні» - за задумом авторів цього витвору, русня чомусь на дні Чешки - але намальовано так, що не зрозуміло, трупи поспливали й плавають з качками чи русня таки на дні, а люди радіють і плавають над нею... Сюр якийсь! Хто погоджує ці речі?!

«Я не згодна з таким концептом сприйняття нашого міста, - зазначила й депутат Сумської міської ради Ірина Дяденко. - Від шрифту для казок до універсальних місіонерських картинок, які підходять до будь-якого міста світу. Суми, як на мене, - місто козацьке і бунтарське. Вільне! Зі значенням боротьби за Волю. Мені навіть боляче!»

Не можемо не погодитись - навіть боляче за місто вільних людей у такому контексті.


п»ї
Читайте у цій рубриці

Світлофор поки не ввімкнуть

НА перехресті пр. Шевченка та вул. Новомістенської два роки назад встановили новий зручний світлофорний комплекс. Місце - досить жваве, транспорт по широкому проспекту на чотири смуги руху їде дуже швидко, а цей пристрій змушував водіїв зупинятися - і пішоходи комфортно переходили.... Читати статтю повністю

Сумські собаки підземелля

НЕЩОДАВНО в соцмережах сумчанка Анна Пляшеченко опублікувала гнівний пост про жорстоке поводження з тваринами: «Це місто Суми, 4-а Продольна, 12/1, та, якщо можна так сказати, люди. Мешканці будинку знайшли легкий шлях позбавитися небажаних собак, які бояться людей. Замурувати...... Читати статтю повністюНовини
Реклама
Новини
Новини
Будь в курсі!