Спорт

Сумчани вибороли 23 медалі!

СпартакІада є традиційною загальнонаціональною подією і проводиться з метою створення умов для повернення потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю, до активної участі у житті, їх реабілітації засобами фізичної культури і спорту.

Фонд соціального страхування України, який є ініціатором проведення Всеукраїнської спартакіади, започаткованої у 2013 році, продовжує сприяти соціальній реабілітації людей з обмеженими можливостями для їх повної адаптації.

7 червня 2019 року в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися відбірні регіональні змагання VIІ Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Змагання традиційно розпочалися з урочистого параду учасників на чолі з начальниками відділень.

Команду інвалідів праці від міста Суми в кількості 32 осіб очолила Наталія Ємець, начальник Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області.

Учасників змагань із усіх районів Сумської області та м. Суми урочисто вітали начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області Віра Лаврик, голова Сумської обласної ради профспілок Тетяна Євдокимова, голова Сумської обласної профспілкової організації працівників державних установ України Ігор Теліженко, голова Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Тетяна Павловська.

Відкриваючи спартакіаду, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області Віра Лаврик зазначила, що вже стало доброю традицією спільно з обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» із року в рік проводити відбірні регіональні змагання Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві та внаслідок професійних захворювань.

Віра Іванівна висловила щиру вдячність усім, хто долучився до організації заходу. Особливо варто відзначити учасників змагань, котрі систематично беруть активну участь у турнірах різного рівня. Минулого року вони гідно, на високому професійному рівні представили Сумщину в фінальному етапі спартакіади - 2018, що відбулася в мальовничому куточку нашої держави - місті Ужгороді. Віра Лаврик побажала усім учасникам змагань міцного здоров’я, незламної сили духу, добра, щастя.

До програми спартакіади було включено шість видів спорту: бомбаскет, дартс, армспорт, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи.

За результатами змагань учасники команди від міста Суми вибороли 23 медалі, здобувши призові місця.

У настільному тенісі серед чоловіків перемогу здобув Леонід Бистров, Володимир Максименко посів друге місце, а серед жінок перемогу здобули Валентина Гайдар, Ольга Кучерява та Алла Кліпова, які посіли, відповідно, перше, друге та третє місця.

У турнірі з шахів перше місце здобув Сергій Буцик, Михайло Москаленко - третє.

Цікавими були поєдинки з армрестлінгу в трьох вагових категоріях. Першу сходинку у ваговій категорії понад 90 кг здобув Леонід Бистров.

Людмила Шлінчак здобула золото з кидків м’яча до баскетбольного кошика в положенні стоячи серед жінок та з дартсу в положенні стоячи, а срібло - в положенні сидячи.

У гирьовому спорті за ваговою категорією до 90 кг перемогу здобув Сергій Ігнатенко.

Помірялися своїми здібностями з дартсу також начальники відділень управління виконавчої дирекції Фонду в Сумській області, які представляли свої команди.

Вітаємо переможців та всіх учасників змагань, зичимо нових перемог та звершень, а також здобуття призових місць на фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» у м. Ужгород.

Сумське міське відділення

управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області висловлює велику вдячність керівникам підприємств, які надали спонсорську допомогу для придбання спортивної форми учасникам змагань: ТОВ «Кусум Фарм», ПАТ «Сумиобленерго», ТОВ «Преміум Стар», ТОВ «Керамейя» та ін.

Завдяки проведеному заходу люди з обмеженими фізичними можливостями, спілкуючись та змагаючись між собою, відчули себе потрібними та щасливими. ІД

Сумське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області


п»ї
Читайте в этой рубрике

Сумчанки на зарубежных турнирах

В североирландском Банбридже прошли полуфинальные отборочные соревнования к Олимпийским играм 2020 года.

В турнире принимали участие 8 команд, разбитых на две группы. Лучшие две команды по итогам этапа проходят в финал.

Нашу страну традиционно представляла команда, практически полностью... Читать статью полностью

Кропивницкие медали сумчан

В Кропивницком, на стадионе «Звезда», состоялся чемпионат Украины по легкой атлетике среди ДЮСШ и СДЮШОР (2004 г.р. и младше). Среди 725 участников чемпионата из всех регионов Украины были и 8 девушек и 10 юношей с Сумщины. В спортивной ходьбе на 3000 м воспитанники супругов Алексея... Читать статью полностью

Сумчане настреляли на 4 медали

В Черновцах, на стадионе «Буковина», прошел первый этап кубка Украины по стрельбе из лука. Сумчане завоевали на турнире 4 медали. Золото - у женской команды (в составе Евгении Бадулиной, Ирины Хочиной, Евгении Чибисовой), которая в финале буквально вырвала победу у харьковских спортсменок... Читать статью полностью

Самый быстрый на 147 км

Сумчанин Александр Головаш, который в настоящее время выступает за Национальную сборную Украины по велоспорту и за команду Киевской городской ШВСМ, одержал сольную победу на втором 147-километровом этапе велогонки MALOPOLSKI WYSCIG GORSKI, которая проходит в Польше, 3-е место занял... Читать статью полностью

В Сумах соревновались скороходы

16 июнЯ в Сумах, на сертифицированной трассе на пр. Шевченко, прошел традиционный, тринадцатый по счету чемпионат Украины по спортивной ходьбе на 20 км.

В соревнованиях принял участие 41 спортсмен со всей Украины плюс гости из Беларуси. Для спортсменов это была последняя попытка... Читать статью полностью

Красивые тела сумчанок оценили на чемпионате мира

Чемпионат мира по бодибилдингу и фитнесу WABBA INTERNATIONAL 2019 прошел во Львове, куда приехали 400 ведущих атлетов из

50 стран мира. Призовой фонд категории профессионалов составил более 300 тыс. грн. Были представлены на чемпионате сильных и мускулистых и сумские атлеты. Они... Читать статью полностью

Боксеры отличились в Умани

Спортсмены из Сумской области очень удачно выступили на чемпионате Украины по боксу среди школьников 2005-2006 г.р., который прошел в г. Умань. В соревнованиях приняли участие 172 юных боксера из 19 регионов Украины и Киева. Наши достижения: чемпионом Украины в весе до 48 кг стал... Читать статью полностью

Невероятная выдержка и воля к победе

БаскетбольнаЯ четверка СумГУ приняла участие в первом турнире серии, организованной Украинской стритбольной лигой в Харькове.

Интересное новшество предложили организаторы этого баскетбольного действа - все участники выступали в футболках с одинаковым набором номеров, которые символизировали... Читать статью полностью

о чем говорят?
Реклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары