По делу

«Ми маємо жити достойно!»

Що змусило головного лікаря медичного центру балотуватися до ВР

ВалерІй Гапченко - один з найнеспо-діваніших кандидатів у народні депутати України на окрузі №157. Якщо більшість кандидатів добре відомі сумчанам неодноразовою участю в виборах та займаними посадами, то Валерія Володимировича жителі міста та області знають лише як талановитого лікаря УЗД, керівника медичного центру «Флоріс».

Тому його рішення викликало багато запитань і бажання детальніше познайомитися з біографією та мотивацією кандидата. Бо ж на сьогодні сумчани покладають найбільші надії саме на нові обличчя у політиці.

- Чому ви прийняли рішення балотуватися у Верховну Раду?

- Закони країни - це основа життя її народу. Саме від них залежить, як ми живемо - добре чи погано. Це дуже простий механізм - якщо закони сприятливі для інвесторів, інвестори вкладають гроші в країну. Створюють у ній підприємства, робочі місця, платять податки і зарплати. Є у людей робота і зарплата - значить, є впевненість у завтрашньому дні і вони не бояться народжувати дітей. Є в бюджеті надходження - значить, є кошти на медицину і освіту. І діти мріють не їхати у Польщу на заробітки, а здобути освіту і рухати вперед свою країну, робити відкриття і винаходи, які покращать життя людей і дозволять розвивати нашу економіку далі...

Зараз у нас закони сприятливі не для інвесторів, а для чиновників-корупціонерів. Це - головна причина негараздів у нашій країні, і значить, зміни потрібно починати саме з законів. У них - наше майбутнє! Тому я і хочу одержати перемогу на цих виборах і стати депутатом Верховної Ради. Лише таким чином можна зробити крок до покращення нашого життя у нашій країні - а у цьому зацікавлені усі її жителі.

- Розкажіть про себе. Як ви стали головним лікарем відомого і популярного медичного закладу?

- Ще в 5 років, коли тяжко захворіла моя мама, я прийняв рішення - іти в медицину, маючи вроджене бажання допомагати людям. Я закінчив Степанівську восьмирічку і Сумське медичне училище за спеціальністю «Фельдшер», вступив до Курського медінституту. У 17 років я вже працював фельдшером, успішно лікував людей і вперше відчув ту глибоку повагу пацієнтів, яка постійно мене надихає на творчу працю. Закінчивши навчання, я прийшов на роботу в Сумську обласну лікарню - і швидко зрозумів, що в існуючій системі медицини я своє головне бажання не реалізую: у мене є знання, але немає відповідного обладнання, і ніхто його закуповувати не буде. Тому я вирішив створити медичний заклад нового типу, де можна використовувати обладнання експертного класу, повністю розкрити свій творчий потенціал, впроваджувати високоефективні методики, відкривати нові напрямки, яких немає в Сумській області, досягати найвищої якості медичної послуги і головне - де буде уважне і турботливе відношення до пацієнта, повага до людини, яка виражається в прагненні допомогти їй.

Свій бізнес я почав з нуля. У 2004 році одержав кредит, який мені дали не під заставу, а під мій характер. Прийшовши до мене, співробітники банку впевнилися, що я можу працювати довго, важко, ефективно і чесно.

На сьогодні мою мрію втілено в життя, і я цим пишаюсь: адже медичний центр «Флоріс» першим в Україні (!) запровадив нові методи досліджень у багатьох напрямках. У нас використовуються технології, унікальні для Сумщини, а деякі - і для України. І це дає сумчанам можливість вчасно виявити хворобу, встановити точний діагноз і почати лікування.

Єдине, що може в цьому завадити, - економічний стан країни, який знижує доступність медичних послуг для її громадян. У людей обмаль коштів. І хоча ми намагаємося допомогти, проводимо благодійні обстеження ветеранів АТО та інвалідів - цього недостатньо. Країні потрібні зміни і покращення добробуту населення. Тому я прийняв рішення балотуватися у Верховну Раду України - і там працювати над втіленням у життя іще однієї своєї мрії: щоб пацієнти не обирали між їжею та здоров’ям! Щоб найкраще українцям було жити у своїй країні! Дорогі виборці, я сподіваюся, що ви підтримаєте мене у цьому! ПА


п»ї
Читайте в этой рубрике

Город займется новым кладбищем

К сожалению, демографическая ситуация в нашей стране оставляет желать лучшего. Следовательно, и в нашем областном центре есть постоянная проблема - с быстрым заполнением кладбищ.

Несколько лет назад самое крупное из них было закрыто, и новые захоронения перенесли в район 40-й подстанции.... Читать статью полностью

500 тысяч - на ребенка!

На последней коллегии Сумской ОГА, 25 июня, снова заговорили об оптимизации малокомплектных сельских школ. К слову, 27,5% школ нашей области - с количеством учащихся до 50 человек, а в 41% учебных заведений количество учеников в классе не превышает 10 человек.

Поводом для обсуждения... Читать статью полностью

Варикоцелє у дітей: як виявити проблему та яку методику оперативного втручання обрати?

Однією з поширених проблем чоловічої статевої системи, яка зустрічається серед усіх вікових груп, але частіше всього у підлітків, є варикоцелє.

Це захворювання характеризується порушенням відтоку венозної крові від статевих залоз (яєчка) і проявляється варикозним розширенням вен,... Читать статью полностью

Экскурсия на асфальтный завод

Дороги в городе - одна из наболевших проблем. И речь не только о ямах. Вообще, интересно, почему дороги делают кусками, а не полностью? Возможно, не хватает мощности местного асфальтного завода?

На него-то мы и отправились, чтобы посмотреть, как производят асфальт, а также задать... Читать статью полностью

Кощия: сложности только начинаются

Сумской исполком утвердил ДПТ, а горсовет теперь не знает, где найти на микрорайон деньги

Еще в прошлом году Сумской горисполком утвердил градостроительную документацию «Детальный план территории микрорайона между ул. Кощия, Данько и Проектной №12».

В том же решении значилось, что... Читать статью полностью

Не на словах, а по-настоящему

Александр Соколов: «Я официально написал заявление во фракцию команды Зеленского в новом парламенте»

Такого украинские выборы еще не видели. Десятки аферистов, подобно «детям лейтенанта Шмидта», выдают себя за кандидатов в нардепы от партии Владимира Зеленского.

Их задача - запутать... Читать статью полностью

«Только бы была жива!»

Удастся ли родителям и полиции разыскать 21-летнюю девушку, пропавшую 5 июля?

Тревожная новость об исчезновении на минувшей неделе 21-летней сумчанки всколыхнула всю область. Тем более что произошло это при довольно таинственных обстоятельствах...

Сама Яна - уроженка Глухова.... Читать статью полностью

Что выгоднее - льгота или субсидия?

В ВШ обратился житель села Песчаное Алексей Скударнов, инвалид, которому по закону положены льготы на оплату коммунальных услуг в размере 25%. Но, как оказалось, льготы распространяются не на все виды услуг. По крайней мере, так заявляют некоторые их поставщики.

- У меня был выбор... Читать статью полностью

Названы причины взрыва на заводе

Из-за группового несчастного случая управление Гоструда аннулировало разрешение на эксплуатацию оборудования повышенной опасности ООО «Завод Кобзаренко».

В ходе специального расследования трагедии были

установлены нарушения условий разрешения, выданного управлением в части эксплуатации... Читать статью полностью

Cтроительный флагман Сумщины: "Эспланада": строим и благоустраиваем!

ПАО «Сумстрой» продолжает строительство крупнейшего в нашей области проекта - микрорайона «Эспланада», состоящего из нескольких десятков современных энергосберегающих домов, квартиры в которых имеют индивидуальное отопление и улучшенную планировку. Ее, к слову, клиент может изменить... Читать статью полностьюРеклама
Товары
Будь в курсе!
Курсы валют в Украине
Новости
Новости
Новости
Товары